AUTORIDE

ŠKODA podporí Udeľovanie výročných cien za mimoriadne podnikateľské úspechy TREND TOP 2022

ŠKODA podporí Udeľovanie výročných cien za mimoriadne podnikateľské úspechy TREND TOP 2022
Novinky
Tlačová správa
Publikované 

ŠKODA AUTO Slovensko sa stáva partnerom prestížneho večera TREND TOP 2022 a bude stáť po boku ocenených za mimoriadne podnikateľské úspechy

ŠKODA sa stáva autopartnerom podujatia TREND TOP 2022 - Udeľovania výročných cien za mimoriadne podnikateľské úspechy. Ako najpredávanejšia automobilová značka na Slovensku chce aj takýmto spôsobom oceniť a podporiť výnimočné osobnosti biznisu. Ceny budú vyhlásené v 6 kategóriách, slávnostný galavečer sa uskutoční 22. novembra v Novej budove SND.

V minulosti sa manažérmi roka stali napríklad Juraj Habovštiak, Lucia Pašková, Michal Meško, Václav Mika alebo Richard Marko. Ocenenie Investor roka získali napríklad Mondi SCP, Vetropack, Chemosvit Folie či Matador Group.

„Úspech v podnikaní prichádza po sústredenej a poctivej práci, ktorá prináša výsledky častokrát až po rokoch. Značka ŠKODA sa aj vďaka takémuto prístupu mohla zmeniť z niekdajšieho lokálneho výrobcu bicyklov na dnešného globálneho hráča medzi automobilkami. Aj preto nás teší, že môžeme stáť pri osobnostiach podnikateľského života, ktoré túto výzvu dokázali zvládnuť. Sme radi, že môžeme vyzdvihnúť inovatívne prístupy, odhodlanie a presvedčenie, ktoré môžu byť motiváciou aj pre ďalších v danej oblasti,“ hovorí Roman Rajtár, vedúci marketingu ŠKODA AUTO Slovensko.

Ideálny partner pre podnikanie

Počas večera si hostia podujatia budú môcť prezrieť aj elektrickú vlajkovú loď značky ŠKODA ENYAQ COUPE RS iV v jedinečnom dizajne s motívom plameňov z dielne Juraja Straku, ktorý pôsobí v zahraničí už viac ako 15 rokov a navrhuje látky aj pre svetové módne značky. Dezény s jeho dizajnom mali na sebe oblečené také hviezdy ako Madona či Lady Gaga.

ŠKODA ENYAQ COUPE RS iV je ideálnym partnerom pre každodenné podnikanie, a to nielen vďaka svojim vlastnostiam a bohatej technologickej výbave, ale aj príťažlivému dizajnu. Vozidlo prichádza už v štandarde s jedinečnou osvetlenou prednou maskou Crystal Face so 131 LED diódami. S výkonom 220 kW (299 k) a silnou batériou s kapacitou 82 kWh, ktorá umožňuje dojazd viac ako 540 kilometrov podľa WLTP, je vôbec prvým čisto elektrickým vozidlom RS od mladoboleslavskej automobilky, ktoré v sebe spája elegantný, športovo ladený dizajn, vysoký výkon, uspokojivý dojazd a veľkorysý priestor, typický pre vozidlá tejto značky.

Vďaka dvom elektromotorom s pohonom všetkých kolies ponúka fanúšikom športovej jazdy plnohodnotný zážitok, zrýchlenie z 0 na 100 km/h zvládne za 6,5 sekundy a maximálna rýchlosť dosahuje 180 km/h. Ponúka tiež veľkorysý priestor pre všetkých cestujúcich či batožinový priestor s objemom 570 l.