AUTORIDE | Web o autách od autíčkarov

Reklama

Všeobecné informácie

Web funguje už viac ako 5 rokov a od rýchleho štartu v roku 2017 si vybudoval silné pozície v SERPe (Google), vďaka čomu má stabilnú a kvalitnú (organickú) návštevnosť.

Návštevnosť za September 2022 - screenshot z Google Analytics

Organická návštevnosť z Google vyhľadávania (SERP) tvorila 50%. Celkový počet unikátnych používateľov bol 66 000 a počet zobrazení stránok bol 136 000.

google analytics autoride - navstevnost za september 2022

V prípade záujmu vieme dodať akýkoľvek report z Google Analytics, prípadne zo Search Console a zodpovedať dodatočné otázky týkajúce sa návštevnosti.

Ponuka pre Vás

Ponúkame flexibilnú a prispôsobenú reklamu podľa Vašich požiadaviek.

  • Publikácia PR článku (vami napísaného) - 200€ (v cene je zahrnutý 1 dofollow odkaz v článku)

  • Umiestnenie spätného odkazu do existujúceho článku - 50€ (priemerná cena, závisí na pozícií a type článku)

  • Reklamná plocha vo forme banneru - Cena dohodou (cena závisí od umiestnenia, trvania propagácie, typ, atď.)

Kontakt

V prípade záujmu o reklamu alebo otázok ohľadom možnej spolupráce nás prosím kontaktujte na emailovú adresu - autoride@milomedia.eu

V prípade záujmu o telefonický kontakt spomeňte v správe tento údaj spolu s telefónnym číslom a my Vás budeme spätne na dané telefónne číslo kontaktovať.

Umiestnenie reklamných plôch či iných reklamných elementov je na dohode, rovnako tak aj finálna cena objednaných služieb. Vo všeobecnosti platí, že v prípade väčšieho množstva objednaných služieb prípadne dlhodobej spolupráce vieme poskytnúť množstevnú zľavu.