AUTORIDE

Škoda Auto uverejňuje video upútavku na štvrtú generáciu modelu Superb

skoda-superb-interier_b86bd7a0_ba83deec-1920x768
Novinky
Tlačová správa
Publikované 

Škoda Auto predstavuje video upútavku na štvrtú generáciu modelu Superb vo forme náhľadu exteriérových a interiérových highlightov. Svetová premiéra je naplánovaná na 2. novembra o 19:00 SEČ a bude vysielaná naživo na platforme Škoda Storyboard a na profiloch značky na sociálnych sieťach YouTube, X a LinkedIn.

  • Video upútavka predstavuje exteriérové a interiérové highlighty štvrtej generácie modelu Škoda Superb

  • Obe karosárske verzie liftback i kombi majú prepracované predné i zadné svetlá a rovnako tak prvky nového dizajnového jazyka Modern Solid

  • Svetová premiéra modelu Superb bude vysielaná naživo 2. novembra o 19:00 SEČ, viac informácií nájdete pod hashtagom #SuperbPremiere

Video upútavka odhaľuje dynamické proporcie, prepracované predné svetlomety Matrix-LED, Top LED zadné svetlá s kryštalickými prvkami a charakteristické znaky nového dizajnového jazyka Modern Solid. V interiéri sa nachádzajú nové multifunkčné ovládače (Smart Dials) a volič prevodovky na stĺpiku riadenia. Vlajková loď portfólia vozidiel značky Škoda so spaľovacími motormi bude k dispozícii v karosárskych verziách liftback a kombi a ponúkne výber zo šiestich motorov vrátane plug-in a mild-hybridných pohonných jednotiek.

skoda_superb_front_mod-1_20455806-1920x835

Priamy prenos bude vysielaný v angličtine a češtine prostredníctvom platformy Škoda Storyboard a na YouTube, X a LinkedIn profiloch značky Škoda 2. novembra od 19:00 SEČ. V priebehu večera bude v sekcii Media Room na platforme Škoda Storyboard uverejnená obsiahla tlačová mapa.