Škoda Auto Slovensko získala dve cenné miesta v celosvetovej súťaži importérov značky

Škoda Auto Slovensko získala dve cenné miesta v celosvetovej súťaži importérov značky
Novinky
Tlačová správa
Publikované

Spoločnosť Škoda Auto Slovensko sa z nedávnej medzinárodnej súťaže importérskych organizácií automobilky Škoda Auto vrátila s dvoma veľmi hodnotnými oceneniami.

Druhé miesto obsadilo slovenské zastúpenie českej automobilky spomedzi všetkých krajín Európy a ďalších medzinárodných trhov v kategórii Importér roka, rovnako ako aj v kategórii Brand & Innovation za budovanie značky.

  • Škoda Auto Slovensko obsadila druhé miesto v celosvetovom finálovom hodnotení importérov automobilky Škoda Auto za rok 2022 spomedzi všetkých krajín Európy a medzinárodných trhov

  • Rovnaké pódiové ocenenie získalo slovenské zastúpenie aj za budovanie značky v kategórii Brand and Innovation

  • Škoda Auto Slovensko oslavuje tento rok okrúhly míľnik – 30. výročie vzniku spoločnosti

„Je úžasné patriť medzi najlepších importérov značky Škoda na celosvetovej úrovni a uspieť v tvrdej medzinárodnej konkurencii. Vďaka inovatívnym nápadom a mimoriadnemu odhodlaniu celého tímu si tak odnášame domov jednoznačné potvrdenie faktu, že poskytujeme služby na top úrovni,” uviedol Jaroslav Hercog, riaditeľ Škoda Auto Slovensko a dodal: “ Kritériá zahŕňajú okrem kľúčových údajov o predaji a popredajných službách aj imidž značky, spokojnosť a lojalitu zákazníkov či úspešné marketingové a PR projekty. Navyše je to pre nás nesmierna motivácia aj do budúcna. Toto ocenenie odzrkadľuje, ako veľmi si automobilka Škoda Auto cení úsilie vyvinuté pri budovaní značky a rozvoja autorizovanej siete partnerov na Slovensku.”

Výsledné ocenenie, kde Škoda Auto Slovensko obsadila cenné druhé miesto v konkurencii štyroch desiatok ďalších krajín Európy a medzinárodných trhov, sa počíta ako súčet umiestnení naprieč všetkými kategóriami. Slovensko tak stojí na vrcholových pozíciách vo všetkých kategóriách, čím importér jasne ukazuje, akú cestu prešiel za ostatné tri desaťročia od svojho vzniku.

Škoda Auto Slovensko oslavuje tento rok okrúhly míľnik – 30. výročie vzniku spoločnosti. Firma je od roku 1993 lídrom v oblasti dodávok nových vozidiel a zákazníkom dodala viac než 626 tisíc vozidiel za uplynulé tri dekády.