Škoda Auto Slovensko prináša akčné modely Drive. Ponúkajú cenové zvýhodnenie až do výšky 3 000 eur

Škoda Auto Slovensko prináša akčné modely Drive
Novinky
Tlačová správa
Publikované

Slovenský importér vozidiel značky Škoda opäť prichádza s cenovým zvýhodnením najpopulárnejších modelov, vďaka čomu sa tieto vozidlá stávajú ešte dostupnejšie.

  • Akčné modely Drive prinesú cenové zvýhodnenie od 1 650 do 3 000 eur na päť najobľúbenejších modelov

  • Bohatá štandardná výbava s cenovým zvýhodnením sa týka modelov Fabia, Scala, Kamiq, Karoq a Octavia

V ponuke akčných modeloch Drive sa nachádzajú vozidlá Fabia, Scala, Kamiq, Karoq a Octavia, ktoré ponúknu cenové zvýhodnenie na úrovni od 1 650 až 3 000 eur, v závislosti od modelu.

Akčné modely Drive prinášajú skvelý pomer ceny a úžitkovej hodnoty, čo robí z už beztak obľúbených vozidiel medzi slovenskými motoristami ešte atraktívnejšiu a hodnotnejšiu voľbu. Či už si zvolíte model Fabia, Scala či Kamiq, alebo siahnete po väčšom vozidle typu Octavia či Karoq, Škoda vám ponúkne bohatú výbavu a zaujímavé cenové zvýhodnenie až do výšky 3 000 eur,“ vysvetľuje Roman Rajtár, vedúci za marketing a produkt spoločnosti Škoda Auto Slovensko a dodáva: „Tieto akčné modely tak prichádzajú práve v čase, kedy si uvedomujeme, že každé ušetrené euro dokáže našim zákazníkom pomôcť a my im tak modelmi Drive chceme vyjsť v ústrety.

Akčné modely s bohatou štandardnou výbavou a hodnotnými benefitmi

Zákazníci si môžu vybrať zo štedrej ponuky akčných modelov Drive z dynamickej Fabie, všestrannej Scaly, kompaktného Kamiqu, agilného Karoqu či priestrannej a šikovnej Octavie. Všetkých päť modelov ponúkne nadupanú výbavu s cenovým bonusom až do 3 000 eur.

V prípade modelu Fabia Drive bonus predstavuje 1 650 eur z ceny nového vozidla. O komfort na palube sa postará výškovo nastaviteľné sedadlo vodiča, praktická stredová konzola a predná lakťová opierka s odkladacou schránkou Jumbo Box. Jazdu spríjemnia zasa tkané koberce či doplnkové reproduktory vzadu alebo jednoduchá konektivita smartfónu pomocou bezdrôtového Smartlinku. K paketu Drive Plus sa potom pridáva elektrické ovládanie všetkých okien, parkovacia kamera s ostrekovačom, výškovo nastaviteľné predné sedadlá s bedrovými opierkami či 15“ zliatinové disky Rotare.

Model Scala a Kamiq získava v akčnej výbave Drive cenové zvýhodnenie až do výšky 2 500 eur. Paket Drive ponúka mnoho užitočných funkcií; tempomat ocenia zákazníci snáď pri každej jazde po diaľnici a v zhoršenej viditeľnosti sa o bezpečnosť postarajú predné hmlovky. Chladné rána spríjemnia vyhrievané predné sedadlá a vyhrievané dýzy ostrekovačov čelného skla.

V prípade paketu Drive Plus si jazdu s modelom Scala zákazníci užijú vďaka Drive Mode Select, kompletným parkovacím senzorom, zadnej parkovacej kamere a KESSY. Vďaka predĺženému sklu piatych dverí a zatmaveniu skiel SunSet sa navyše Scala premení na štýlový hatchback.

Pri pakete Drive Plus v Kamiqu zasa môžete počítať s prémiovými Full LED Matrix prednými svetlometmi, hmlovkami s prisvecovaním a dažďovým senzorom. Navyše, zaparkujete vždy hravo - vďaka kompletným parkovacím senzorom a zadnej kamere. No a vďaka bezkľúčovému otváraniu KESSY sa dostanete do auta naozaj bezproblémovo,“ vysvetľuje Roman Rajtár.

Obľúbené SUV Karoq v prípade akčného modelu Drive ponúkne cenové zvýhodnenie až do 2 500 eur. Zákazníci sa môžu tešiť na atraktívny vzhľad vďaka Design paketu so 17“ zliatinovými diskami Scutus. Do výbavy bol pridaný aj alarm, bezkľúčové otváranie a štartovanie či bezdrôtový Smartlink. Rovnako tak parkovanie bude maličkosťou vďaka parkovacím senzorom vpredu a kamere vzadu.

Najobľúbenejšie vozidlo slovenských motoristov, Škoda Octavia, v prípade akčného modelu Drive ponúkne cenové zvýhodnenie až 3 000 eur, a to bez ohľadu na zvolenú výbavu.

Päťročná záruka a dostupné financovanie

Škoda Auto Slovensko už tradične ponúka na vozidlá predĺženú záruku, vďaka ktorej má zákazník vždy istotu, že mu na vozidle nevzniknú žiadne nepredvídané náklady spojené s opravou a záručné opravy počas predĺženej záruky vyrieši v rámci siete autorizovaných partnerov značky Škoda. Akčné modely Drive sú navyše vďaka značkovému financovaniu Škoda Financial Services a ich programom NaMieru či NaRovinu dostupné prakticky pre kohokoľvek.

Viac informácií o akčných modelov DRIVE je možné nájsť na www.skoda-auto.sk alebo v sieti autorizovaných predajcov značky Škoda.