Predplatený servis ako nástroj boja proti inflácii? ŠKODA na Slovensku ponúka servisné balíčky, aby pomohla vodičom ušetriť

ŠKODA servisné balíky zabezpečia vozidlu nielen príkladnú starostlivosť, ale prinášajú benefit tiež pre tých, ktorí chcú čo najlepšie zhodnotiť svoje peniaze.
Novinky
Tlačová správa
Publikoval Martin

Balíky pokrývajú náklady spojené s predpísanou údržbou, či s bežným opotrebovaním komponentov a zvyšujú tak ekonomickosť vozidla

Vozidlá značky ŠKODA typicky charakterizuje vynikajúci pomer ceny a výkonu, ako aj ich ekonomicky výhodná prevádzka. Aj preto si modely českej automobilky dlhodobo vyberá množstvo slovenských vodičov, či už ako svoje osobné auto, alebo firemné flotilové vozidlo. Aby si aj v časoch, kedy inflácia takmer všetko predražuje, modely ŠKODA zachovali svoj ekonomický atribút, má značka ŠKODA na Slovensku ďalšiu ponuku, vďaka ktorej sa ňou ponúkané vozidlá stávajú ešte výhodnejšími. ŠKODA servisné balíky zabezpečia vozidlu nielen príkladnú starostlivosť, ale prinášajú benefit tiež pre tých, ktorí chcú čo najlepšie zhodnotiť svoje peniaze.

„Naše vozidlá sa vždy pýšili skvelým pomerom ceny a výkonu, ale aj ekonomickou prevádzkou, vďaka čomu sa stali mimoriadne populárnymi u mnohých Slovákov. Už niekoľko rokov v rade tvoria modely značky ŠKODA až pätinu novo registrovaných vozidiel u nás. Teraz ponúkame servisné balíky, vďaka ktorým sa ekonomická prevádzka týchto vozidiel, resp. ich zhodnotenie po čase stáva ešte výhodnejším,“ vysvetľuje Róbert Hukel zo spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko a dodáva: „Vďaka našim profesionálne vyškoleným pracovníkom, prvotriednej servisnej sieti ŠKODA a vysokokvalitným ŠKODA Originálnym dielcom má zákazník zaručenú tú najlepšiu starostlivosť o svoje vozidlo.“

Služba predplateného servisu, najmä v čase ekonomickej neistoty, môže prísť vhod a z dlhodobého hľadiska ušetriť majiteľom nových či jazdených vozidiel nemalé financie. Dvojica servisných balíčkov totiž pokrýva náklady spojené s výrobcom predpísanou údržbou a výmenou komponentov, ktoré podliehajú bežnému opotrebeniu pri každodennej prevádzke vozidla podľa jeho druhu. Balíčky sú pritom určené nielen pre nové, ale aj jazdené vozidlá. Vodiči vozidiel ŠKODA tak môžu bezstarostne jazdiť ďalších až päť rokov a nemyslieť tak na to, koľko ich bude oprava či výmena dielov v budúcnosti stáť.

Ponuka štartuje základným balíkom ŠKODA Servisný balík BASIC pre nové, ale aj jazdené vozidlá. Ten pokrýva náklady spojené so základnou údržbou vozidla, a to presne podľa predpisov výrobcu s jasne definovanými úkonmi a materiálom. V prípade, že zákazník preferuje bezstarostný život s novým vozidlom a chce mať pokryté aj náklady na výmenu väčšiny komponentov, ktoré podliehajú opotrebeniu pri bežnej prevádzke, pripravila značka ŠKODA Servisný balík PROFESSIONAL. Vďaka nemu vozidlo dostane „kráľovskú“ starostlivosť, čo mu zabezpečí vysokú zostatkovú hodnotu .

So servisnými balíkmi na 5 rokov tak zákazník získava bezstarostnú prevádzku auta, o ktoré bude postarané v jednom zo 74 autorizovaných servisných centier po celom Slovensku. Garantovaná je vysoká profesionalita odborne zaškoleného personálu, ako aj použitie ŠKODA Originálnych dielcov, ktoré taktiež významne prispievajú k dlhšej životnosti vozidla. Vďaka tomuto je jasne preukázateľná servisná história vozidla ŠKODA, ktoré si zachováva vysokú zostatkovú hodnotu, čo zákazník ocení pri predaji jazdeného vozidla.

Viac informácií o ŠKODA Servisných balíkoch, vrátane výpočtov pre jednotlivé vozidlá, je možné nájsť na: https://www.skoda-auto.sk/servis/servisne-baliky.