Nová séria Top Gearu sa dočká premiéry už 5. marca

Video
Publikoval Denis

Možno sa už tešíš na premiéru novej série Top Gearu, ktorú si mohol zhliadnuť v predošlom článku. Od nového tria moderátorov tejto šou sa očakáva veľa, koniec koncov je potrebné opäť dvihnúť laťku aspoň na takú uroveň, na akej ju zanechal Jeremy Clarkson, James May a Richard Hammond. Niektorí zanietení fanúšikovia starého Top Gearu však o novom trie pochybujú a ohľadom šou sú pesimistickí, no nechajme sa prekvapiť.

Už 5. marca sa dočkáme premiéry tejto šou v Spojenom Kráľovstve, o týždeň na to bude odvysielaná v USA. Top Gear bude odvysielaný v Spojenom Kráľovstve na stanici BBC o ôsmej večer, respektíve 21:00 Stredoeurópskeho času. Na český dabing si nejakú dobu počkáme. Tento rok bude zároveň 40-tym výročím Top Gearu, hoci starší fomát šou sa dosť odlišoval od tej, ktorú sme mali možnosť sledovať od roku 2002.

Po miernom sklamaní z 23-tej série sú očakávania na 24-tu sériu Top Gearu naozaj vysoké, o čom svedčí aj kvalitný trailer, ktorý nevyzerá vôbec zle. LeBlanc, Harris a Reid nám už čoskoro ukážu, či dokážu pozdvihnúť šou a zaujať divákov, no ešte predtým si pozrime krátku upútavku, ktorú BBC America (pre divákov z USA) zavesilo na YouTube práve dnes.