Logo Autoride.sk

Tie najtrefnejšie hlášky od Jeremy Clarksona, ktoré ťa rozhodne pobavia!

Publikoval Denis -

Snáď každému autíčkarovi známy britský moderátor, Jeremy Clarkson, si bez akéhokoľvek zveličovania odšoféroval snáď všetky možné autá na svete a hoci nie každému sedí jeho humor, svojimi hláškami naozaj pobavil mnohých. Jeremy sa už, ako všetci dobre vieme, preslávil najmä svojím sarkastickým humorom, pričom nepatril k ľuďom, ktorí by si dávali servítku pred ústa.

Obsah

A práve to máme na ňom najradšej! Poďme si pripomenúť niekoľko trefných hlášok, ktoré pobavia, no ak si práve majiteľom auta (ktoré Jeremy úplne potopil), možno zamrzia.


Čítaj tiež - 10 zaujímavých faktov o Jeremy Clarksonovi, ktoré zrejme nepoznáš

1. O turbe


“Výfukové plyny idú do turbodúchadla, roztočia ho, potom príde kúzlo a vy idete rýchlejšie.”2. O Nissane Almera


“Hovoriť ľuďom na večeri, že máte Nissan Almera je ako povedať im, že máte vírus eboly a práve sa chystáte kýchnuť.”3. O vyhradených pruhoch pre autobusy:


“Nechápem pruhy pre autobusy. Prečo sa majú chudáci niekam dostať skôr než ja?”4. O jednom dizajnérovi Hyundai:


“Asi mal k obedu kokršpaniela.”5. O TVR:


“Mať v minulosti TVR bolo niečo ako vlastniť medveďa. Tým myslím, že to bolo skvelé, dokým vám neutrhol hlavu, čo aj urobil.”6. O Forde GT40:


“Bolo to najlepšie hyperauto všetkých čias? No, to je otázka, na ktorú som nikdy nemohol odpovedať, pretože GT40 je vysoké 40 palcov… a ja nie.”7. O Suzuki Wagon R:


“Mali by ste sa mu vyhýbať tak ako nechránenému sexu s etiopským transvestitom.”8. O Ferrari 355 (svojom obľúbenom aute):


“Ferrari 355 je ako prepeličie vajce so zelerovou soľou, servírované v pupčeku Julie Roberts.”9. O rally autách:


“Závodné autá, ktoré boli prerobené na bežné použitie na diaľnicu v skutočnosti nikdy nefungujú. Je to ako urobiť hardcore film pre dospelých a zostrihať ho tak, aby sa mohol vysielať v hoteloch. Skončíte s polhodinovým detailom spoteného ksichtu nejakého chlapa.”
10. O segwayoch:


“Vyrábajú sa v Amerike, takže na nich môžu tlstí amíci doraziť ku chladničke bez toho, aby spotrebovali akúkoľvek energiu.”11. O Corvette Z06:


“Keby som s ňou mal žiť každý deň, radšej by som mal vtáčiu chrípku.”12. O Porsche Cayenne


“Videl som rany zasadené konármi, ktoré vyzerali lepšie ako toto.”13. O Chrysler 300C:


“Američania poučujú svet o demokracii a pritom ma ani len nenechajú vypnúť kontrolu trakcie!”14. O Koenigsegg CCX:


“Koenigsegg tvrdí, že CCX je pohodlnejšie. Pohodlnejšie než čo? Než to, keď vás niekto dobodá nožom?”15. O Astone Martin DB9:


“Prepáčte, ale vlastniť Aston Martin DB9 a nejazdiť s ním je ako mať Keiru Knightley vo svojej posteli a spať na gauči. Pokiaľ máte aspoň polovicu rozkroku, niečo také sa vám určite nestane.”16. O šoféroch nákladiakov:


“Musíte radiť, radiť, radiť, pozrieť sa do späťáku, zraziť prostitútku, radiť, radiť, vraždiť… Na jeden deň je toho dosť.”17. O BMW Z3:


“Ak si psychicky narušený, čo znamená, že sa ráno zobudíš a myslíš si, že si cibuľa, tak potom je to auto pre teba.”18. O 4-miestnych kabrioletoch:


“Jediná osoba, ktorá vyzerala dobre vzadu na 4-miestnom kabriolete, bol Adolf Hitler.”

motor
Všetko pre tvoje auto za dostupnú cenu
Diskusia: Tie najtrefnejšie hlášky od Jeremy Clarksona, ktoré ťa rozhodne pobavia!
G