AUTORIDE

Konečne film pre autíčkárov? Pozri si trailer pre Baby Driver

Video
Publikoval Denis  

Máme tu ďalší trailer na autíčkársky film, no tentoraz to vyzerá tak, že by konečne mohlo ísť o film, v ktorom si milovníci starších častí Rýchlo a zbesilo prídu na svoje. Teda pokiaľ prekúsnu meno hlavnej postavy, ktoré znie Baby.

Tento mladý chalan je jeden z najlepších šoférov pri únikoch, lepšie povedané pomáha podsvetiu a zločincom. Autíčko, na ktorom jazdí, je starší model Subaru Impreza, čo niektorých môže sklamať, keďže tie najnovšie akčňáky nás kŕmia nadupanými superšportiakmi.

Trailer, ktorý uzrel svetlo sveta v sobotu 11. marca, nám ukázal pomerne klišé zápletku, pri ktorej sa chalan zaľúbi do dievčaťa a chce s nebezpečným jazdením pre zločincov prestať. Nebude to však také jednoduché a aj keď si môžeš podľa zápletky predstaviť celkom nudný film, trailer ukazuje celkom slušnú dávku akčných kúskov (nie tých absurdných) a nejaké to driftovanie s autíčkom.

Film má premiéru v USA už toto leto, čiže koncom leta by sme sa ho mohli dočkať aj na Slovensku. Tak čo, potešila ťa Impreza alebo sú už kaskadérske kúsky bez Aventadoru oničom?