Logo Autoride.sk

Konečne film pre autíčkárov? Pozri si trailer pre Baby Driver

Publikoval Denis -

Máme tu ďalší trailer na autíčkársky film, no tentoraz to vyzerá tak, že by konečne mohlo ísť o film, v ktorom si milovníci starších častí Rýchlo a zbesilo prídu na svoje. Teda pokiaľ prekúsnu meno hlavnej postavy, ktoré znie Baby.

Tento mladý chalan je jeden z najlepších šoférov pri únikoch, lepšie povedané pomáha podsvetiu a zločincom. Autíčko, na ktorom jazdí, je starší model Subaru Impreza, čo niektorých môže sklamať, keďže tie najnovšie akčňáky nás kŕmia nadupanými superšportiakmi.

Trailer, ktorý uzrel svetlo sveta v sobotu 11. marca, nám ukázal pomerne klišé zápletku, pri ktorej sa chalan zaľúbi do dievčaťa a chce s nebezpečným jazdením pre zločincov prestať. Nebude to však také jednoduché a aj keď si môžeš podľa zápletky predstaviť celkom nudný film, trailer ukazuje celkom slušnú dávku akčných kúskov (nie tých absurdných) a nejaké to driftovanie s autíčkom.

Film má premiéru v USA už toto leto, čiže koncom leta by sme sa ho mohli dočkať aj na Slovensku. Tak čo, potešila ťa Impreza alebo sú už kaskadérske kúsky bez Aventadoru oničom?

Diskusia: Konečne film pre autíčkárov? Pozri si trailer pre Baby Driver
G