AUTORIDE

Známa dopravná sieť získala prestížny štandard IIP

Luis Zubialde
Novinky
Tlačová správa
Publikoval Martin  

poločnosť Palletways opätovne ocenili medzinárodne uznávaným štandardom Investors in People (IIP), ktorý sleduje schopnosť podniku efektívne viesť a rozvíjať svojich zamestnancov.

Najväčšia a najrýchlejšie rastúca dopravná sieť v paletovej preprave v Európe získala strieborný štandard, ktorý sa udeľuje len 20 percentám hodnotených organizácií. Z prestížneho ocenenia sa okrem materskej firmy vo Veľkej Británii potešili aj pobočky na Slovensku, v Nemecku, v Maďarsku, v Taliansku či tie na Iberskom polostrove alebo v krajinách Beneluxu.

„Ústredným mottom programu Investors in People je to, že dobrí ľudia robia skvelý biznis, a tento významný úspech odráža záväzok celej našej spoločnosti neustále sa zlepšovať. Uisťuje nás tiež, že máme zavedené tie správne zásady – a čo je dôležité, vyzdvihuje kľúčovú úlohu, ktorú každý zamestnanec zohráva pri vytváraní dnešnej podoby našej organizácie,“ vyhlásil generálny riaditeľ spoločnosti Palletways Luis Zubialde.

„Sme nesmierne hrdí na to, že sa nám dostalo vzácneho uznania za našu snahu neustále podporovať rozvoj našich zamestnancov, z čoho v konečnom dôsledku profitujú naši zákazníci. Chcel by som sa poďakovať všetkým našim ľuďom za ich obrovský prínos a odhodlanie. Práve oni sú našou veľkou devízou,“ dodal. Spoločnosť Palletways získala premiérové ocenenie IIP v roku 2013.