AUTORIDE

Začalo odpočítavanie. ProfiAuto Show 2020 bude na konci mája

Foto ProfiAuto
Novinky
Tlačová správa
Publikoval Denis  

Usporiadatelia oznámili termín konania ďalšieho ročníka ProfiAuto Show, jedného z najväčších a najdôležitejších motoristických veľtrhov v Poľsku. Už 17. ročník populárnej akcie, ktorá je určená pre odborníkov z automobilového priemyslu i širokú verejnosť, sa uskutoční 30. a 31. mája 2020 v Medzinárodnom kongresovom centre a športovej hale Spodek v Katoviciach. ProfiAuto Show každoročne patrí k najdôležitejším stretnutiam odborníkov z automobilového priemyslu v Poľsku.

Program veľtrhu bude opäť naplnený množstvom odborných školení a workshopov, veľkolepými atrakciami a stretnutiami hostí z motoristickej branže. „Prípravné práce na ProfiAuto Show 2020 začali už na konci minulého ročníka. Veľtrh sa rovnako ako minulý rok opäť ponesie v duchu hesla „Poháňaní vášňou“, čo dokonale vystihuje jeho myšlienku. Veľká časť programu je zatiaľ neverejná, ale niektoré informácie už môžeme prezradiť. Na akcii bude aj v budúcom roku súťaž o Pohár mechanikov, ktorá sa medzi mechanikmi stala doslova hitom,“ hovorí Jindřich Krejčí, riaditeľ siete ProfiAuto v Česku a na Slovensku.

Návštevnosť ProfiAuto Show rastie každým rokom. V roku 2019 ju v Medzinárodnom kongresovom centre a športovej hale Spodek navštívilo viac ako 46 000 hostí. Najväčšiu skupinu návštevníkov tvorili odborníci, hlavne automechanici. Celkovo sa tu na viac ako 20 tisíc metroch štvorcových prezentovalo 150 vystavovateľov z celého sveta. „Stále väčšie zastúpenie majú na akcii tiež automechanici a návštevníci z Česka a zo Slovenska. Na posledný ročník ProfiAuto Show ich dorazil rekordný počet. Za automobilovými novinkami alebo odborným programom prišlo asi 600 automechanikov a približne 2 000 motoristických nadšencov,“ hovorí Jindřich Krejčí.