AUTORIDE

Vyšší výkon pri minimálnej záťaži životného prostredia

Novinky
Publikoval Martin  

Škodlivých prvkov pôsobiacich na naše životné prostredie je veľmi veľa. Najvýraznejší vplyv na kvalitu nášho ovzdušia a okolia však majú práve autá. Pod jeho výrazné zhoršenie sa podpisuje automobilový priemysel, dieselové motory a výfukové plyny. Situáciu je však možné aspoň z časti zmeniť a regulovať pomocou čistého DPF filtra.

Ten sa vie veľmi rýchlo zaniesť, no dobrou správou je, že pre obnovenie jeho pôvodných vlastností a funkcií nemusíte hľadať a kupovať nové filtračné zariadenie. Stačí si dať filter repasovať. Avšak, aj keď máte k tomu predpoklady a nové montérky, nechajte to radšej na odborníkov.

Obsah

Vyskúšajte lacnejší repas DPF filtra?

Filter pevných častíc má jeden hlavný účel - čistenie výfukových plynov vznetového spaľovacieho motora od sadzí, ktoré sú vo forme jemných mechanických častíc s veľkosťou od 10 nm do 1 mikrónu a môžu spôsobiť zanesenie filtra, a tým znehodnotenie jeho pôvodných vlastností a funkcií.

Aby ste tomu predišli, je dobré občas auto trocha prehnať po diaľnici. Ak by ani to nepomohlo, môžete vyskúšať namiesto kúpy lacnejší repas DPF filtra. Postará sa lepší výkon auta a jeho minimálnu záťaž pre životné prostredie.

Výsledok, na ktorý sa môžete spoľahnúť

Repas a oprava jednotlivých častí filtra je vykonávaná na prístrojoch, ktoré boli overené Slovenskou legálnou metrológiou, takže výsledok je naozaj v tej najlepšej kvalite a môžete sa naň spoľahnúť.

Stačí o pomoc s čistením osloviť profesionálov a vaše auto bude pripravené na cesty plné nových zážitkov. Repas DPF filtra je lacnejší, jednoduchý a ekologickejší spôsob, pretože neprodukujete zbytočný a hlavne škodlivý dopad, čo je skvelá správa nielen pre vaše auto, ale aj budúcnosť.