Výkon a pokrok: Hyundai predstaví v Paríži i30 Fastback N

Hyundai i30 Fastback
Novinky
Tlačová správa
Publikoval Denis

Na tohtoročnom autosalóne v Paríži Hyundai pre odbornú aj laickú verejnosť pripravil hneď niekoľko atraktívnych noviniek. Stánok automobilky Hyundai bude pozostávať z troch charakteristických zón: Future Mobility (budúcnosť mobility), High Perfomance (vysoký výkon) a Design (dizajn).

  • Na októbrovom autosalóne v Paríži predstaví Hyundai v svetovej premiére svoj ďalší vysokovýkonný model i30 Fastback N

  • Novinkou bude aj prezentácia i30 N Line a i30 vylepšený doplnkami „N Option“

  • Inovatívnosť v ekomobilite reprezentuje trojica Ioniq, Kona Electric a NEXO

Na tohtoročnom autosalóne v Paríži prezentujeme budúce smerovanie značky Hyundai, postavené na troch pilieroch sebadôvery, výkonu a progresívnosti. S N modelmi sme začali budovať emocionálne hodnoty našej značky a rozširujeme portfólio vysokovýkonným modelov o úplne nový i30 Fastback N. Zároveň však potvrdzujeme svoju vedúcu pozíciu v oblasti mobility budúcnosti s našimi silnými ekomodelmi Kona Electric a NEXO, ktoré už sú k dispozícii pre našich zákazníkov,“ hovorí Andreas-Christoph Hofmann, viceprezident Hyundai Motor Europe pre marketing a produkt.

Vysoký výkon:

Hlavnou udalosťou značky Hyundai v Paríži je svetová premiéra úplne nového i30 Fastback N, ktorý bude po hatchbacku i30 N druhým ostrým modelom Hyundai v Európe. i30 Fastback N v sebe spája to najlepšie z výkonného hatchbacku i30 N a elegantného a štýlového Fastbacku, vďaka čomu ide o prvé 5-dverové hot coupe v C-segmente.

V zóne High Performance sa premiérovo predstavia aj ďalšie modely, inšpirované víziou N. „N Option“ prinesie možnosť individualizácie a personalizácie modelov Hyundai v duchu N. Spolu s novým i30 N Line tak budú mať zákazníci jedinečnú príležitosť okoreniť „štandardný“ model i30 jedinečným štýlom a výkonom.

Budúcnosť mobility:

V zóne venovanej ekomobilite budúcnosti budú mať návštevníci parížskeho autosalónu možnosť bližšie sa zoznámiť s modelmi Ioniq, elektrickou Konou a NEXO-m, ktoré je poháňané technológiou vodíkových palivových článkov.

Dizajn:

V súlade s budúcim dizajnovým smerovaním Hyundai, bude koncept Le Fil Rouge prítomný po svojej ženevskej premiére aj na autosalóne v Paríži. Le Fil Rouge reprezentuje budúci dizajnový jazyk značky Hyundai, ktorý sa nesie v duchu zmyselnej športovosti. Tá stane esenciou pre všetky budúce modely Hyundai - od sedanov až po SUV.