AUTORIDE

Vozidlo, ktoré rozumie všetkým potrebám skladu

Vysokozdvižné vozíky
Novinky
Publikoval Martin  

Existuje mnoho spôsobov a možností ako presúvať tovar, ľudí alebo dáta z jedného miesta na druhé. Rimania si to uvedomovali a preto ako prví vytvorili gigantickú cestnú sieť vrátane dopravných predpisov. Vynašli aj systém zásobovania vodou, ktorý sa dodnes používa alebo napodobňuje v mnohých krajinách.

Samozrejme, sofistikované systémy a možnosti, ktoré pochádzajú z dávnych čias, ako prepraviť a skladovať tovar každého druhu čo najrýchlejšie a najlacnejšie, už nie sú aktuálne ani realizovateľné.

Obsah

Naopak, tu máme úplne iné možnosti, ktoré vám so správnym skladovaním tovaru a jeho manipuláciou bez problémov pomôžu. Poďme sa spoločne na ne pozrieť.

Vysokozdvižný vozík - má na manipuláciu s tovarom tie najlepšie predpoklady

Profesionálne vysokozdvižné vozíky od Linde možno použiť takmer v každom sklade, pretože sa ukázali ako efektívne zariadenia s všestranným „talentom“. Všetky modely týchto špeciálnych zariadení disponujú vysokým výkonom s vysokou hospodárnosťou. Prispieva k tomu aj fakt, že tieto vozíky sú mimoriadne obratné a spoľahlivo dovezú tovar na miesto určenia v hale aj na dvore.

Z tohto dôvodu sa takéto vysokozdvižné vozíky používajú v mnohých odvetviach. V logistike, pri riadení rýchlej nákladnej prepravy a pri manipulácii s nákladom v skladových systémoch všetkých druhov, vo výrobe potravín a nápojov, v stavebníctve, ťažkom a kovopriemysle, ako aj v drevospracujúcom a chemickom priemysle.

Stabilné vozidlo na ťažkú prácu nielen v sklade

Či už ide o malý podnik alebo veľkú spoločnosť, jedna základná požiadavka platí takmer pre každého. Na zdvíhanie, prepravu, nakladanie alebo skladovanie tovaru potrebujete robustné priemyselné vozíky, ktoré sú spoľahlivé a bezpečné.

Vysokozdvižné vozíky s elektrickým pohonom takýmto univerzálnym vozidlom sú. A ďalšou dobrou správou je, že vďaka ich pevnej konštrukcii a vysokému výkonu poskytujú vášmu skladu alebo výrobe tú najväčšiu stabilitu bez toho, aby škodili životnému prostrediu.

Stačí si vybrať správny model a overiť si naše tvrdenia priamo v praxi.