AUTORIDE

Pozvárať tri Lady dokopy? V Rusku je možné naozaj všetko

Video
Publikoval Denis  

Odkedy tu máme YouTube a podobné platformy, na ktoré možno pridávať videá, Rusko si vybudovalo naozaj špecifickú reputáciu a nálepku krajiny s neobmedzenými možnosťami. Nie, že by predtým takouto krajinou nebola, o našich susedoch z východu sa toho narozprávalo dosť a videá niektoré veci iba potvrdili.

A práve na YouTube veľmi dobre známy kanál Garage 54, v ktorom sa partia pánov venuje bláznivým experimentom s autíčkami, sa naposledy zameral na najnovší trend medzi mladými - fidget spinner. Určite si už aspoň raz za posledný mesiac videl v ruke dieťaťa rotujúci sa objekt, ktorý vyzeral ako drobná hviezdica. No a Garage 54 sa rozhodli túto antistresovú hračku vyrobiť, akurát na ňu použili trochu väčšie materiály.

Koho by napadlo vyrobiť fidget spinner práve z autíčiek? Stačili k tomu tri staré Lady, ktorým odstránili zadnú časť s kolesami a všetky napokon pozvárali k sebe. Experiment nešiel podľa predstáv a najskôr to vyzeralo, že sa im tri autíčka roztočiť nepodarí, no napokon sa to predsa len podarilo, aj keď jedna Lada to už nevydržala a odišla na večnosť.

Pozri si a posúď sám (ak sa ti nechce počúvať omáčky odporúčame cca od 7. minúty):