Nové Need For Speed ti dovolí prispôsobiť si autíčko svojich snov

Video
Publikoval Denis

Pokiaľ si fanúšikom áut a zároveň nepohrdneš občasnou zábavkou v podobe počítačových hier, môžeš si začať brúsiť zuby na Need For Speed Payback a všetkému, čo táto hra s nadupanou grafikou ponúka. Napriek tomu, že predošlé verzie tejto hry ponúkali mnoho modifikácií a úprav, ktoré si mohol vykonať na svojom autíčku, NFS Payback ti ponúkne totálnu slobodu.

Nepôjde iba o kozmetické úpravy či navýšenie výkonu, budeš môcť postaviť si auto na off-road, šprinty alebo okruhy. V traileri je možné vidieť úpravy viacerých vozidiel, ku ktorým patrí aj prvá generácia Mustangov či Datsun 240Z. Vidieť môžeš rôzne exteriérové vychytávky, ako napríklad Jaguar F-Type so žltými svetlometmi a štýlovou kapotou, no úpravy autíčiek na off-road budú oveľa podstatnejšie a vďaka dobre fungujúcej fyzike aj nevyhnutné - teda ak sa rozhodneš vytiahnuť svojho zníženého bavoráka niekam do kaňonu.

Čo sa nám nesmierne páči, je, že NFS Payback vráti do hry klasické autá, s ktorými si môže hráč urobiť takmer čokoľvek. Rôzne úpravy a modifikácie výkonu bude možné vyhrať v závodoch alebo zakúpiť. Laťka je naozaj vysoko a vyzerá to tak, že Need For Speed Payback bude hra, ktorou nepohrdne takmer žiaden pravý autíčkár.

Pozri si nadupaný trailer na Need For Speed Payback: