Auto vs Amerika alebo tiež nová šou pre autíčkárov. Dáš jej šancu?

Video
Publikoval Denis

Nie, že by sme v TV a na internete nemali čo sledovať, no sám uznaj, že dobrá šou je naozaj na nezaplatenie, obzvlášť v dnešnej dobe. A práve toho sa pokúšajú chytiť páni z Jalopniku, ktorí pripravujú vlastnú TV šou s názvom Car vs America.

Táto novinka bude mať premiéru už 18. Októbra a sľubuje, že bude totálne šialená. Hovorí sa, že mladí ľudia sa už o autá nezaujímajú. Vraj nemá táto kultúra žiadnu budúcnosť a šoférovanie nie je hudbou budúcnosti. Tvorcovia tejto šou, ktorej hlavnými aktérmi budú Mike Ballaban a Raphael Orlove, editori známeho magazínu Jalopnik, sa tieto mýty snažia vyvrátiť alebo skôr ako sami tvrdia - urobiť dobrú autíčkársku šou, ktorá bude mladých ľudí baviť.

Obaja editori z New Yorku strávili posledné mesiace pri produkcii tejto novej šou, pričom sami tvrdia, že ide o akúsi verziu The Grand Tour, no v oveľa menšom merítku a najmä so smiešnym rozpočtom. O zábavu sa však postarajú driftovaním v New Jersey, rally jazdou na severozápade Spojených štátov či extrémnou off-road jazdou v Pennsyltucky.

Tak čo, dáš tejto šou šancu zažiariť?