VIDEO 3+1: Pre milovníkov offroadov

Offroad jazda
Zaujímavosti
Publikoval Denis

Páči sa ti viac jazda terénom ako skúšanie maximálky na diaľnici? Preferuješ pokojné skúšanie, čo dokáže auto v lese? Si naklonený tomu, že maximálne niekam prevrátiš? Srdiečko ti zaplesá nie vtedy keď vidíš superšport, ale keď je to poriadný offroad? Ak si aspoň raz odpovedal kladne, si tu správne. Dnes som pripravil 3 videá a ešte jedno bonusové. V hlavných úlohách sa predstavia: Suzuki, Wolkswagen a Audi.

Suzuki Samurai

Obsah

Ako prvé som vybral video, kde vidíme Suzuki Samurai v lese. Zchádza a vychádza na kopec. Auto je dvojdverové. Má 35” kolesá, pohon všetkých štyroch kolies, motor 1,6 a 100 koní.

Auto bolo vyrobené v roku 1989 a majiteľa stálo približne 8000€. Auto bez váhania zišlo kopec. Síce pri výstupe malo menšie problémy. Nakoniec sa dostalo do cieľa svojej cesty.

Volkswagen Touareg

V tomto videu sa pozrieme na nový Touarega z výrobne Volkswagenu. Auto uvidíme na horách v Maroku, kde nám auto ukáže svoj potenciál v offroadovej jazde. Je to štvorkolka ako sa na poriadne SUV patrí. Ukazujú nám, že Touareg nemá problém s ťažkými terénmi. Museli sme zájsť mimo cesty, aby Touareg ukázal svoj plný offroadový potenciál.

Vraj dokáže výjsť na kopec, prebrodiť sa riekou a mnoho ďalšieho. To všetko v maximálne komfortnom, luxusnom a bezpečnom prostredí. Pre vodiča môže byť spočiatku ťažké veriť Touaregu. SUV je však stabilné a pokojné. Auto ponúka presné ovládanie a okamžité reakcie.

Audi Quattro kompilácia

Vo videu uvidíme kompiláciu offroadových zážitkov áut značky Audi s Quattrom. Z videa je jasné, že sa vodiči o auto neboja. Odmení sa im. V štichu ich nenechá. Či už sa jedná o starší, alebo novší model, všetky Audi s Quattrom sú veľmi dobré v offroadovej jazde. Pokiaľ ich porovnávame s inými cestnými autami. Naviac, vyzerajú vzhľadovo veľmi dobre.

Ako dodatok pridávam opäť kompiláciu Audi s Quattrom, tentokrát na snehu. Okrem toho, že jazdia asi najlepšie spomedzi iných cestných áut na snehu, dá sa s nimi aj parádne vyblázniť. V jednom videu dokonca môžeme vidieť, že auto ťahá nákladné auto a v ďalšom dokonca aj kamión. Nebaví ťa odhŕnať sneh? Pozri si video. Hrdý majiteľ ukazuje, ako jeho Audi A6 v poriadku výjde spod snehovej pokrývky.