AUTORIDE

Titul Hyundai Miss Drive 2019 získala Púchovčanka Tereza Turzová

Tereza_Turzova_05
Novinky
Tlačová správa
Publikoval Denis  

Prezident Hyundai Slovensko Alex Kim a Tereza Turzová

Hyundai má svoju novú Miss Drive pre rok 2019. V online hlasovaní verejnosť najviac zaujala najmladšia finalistka súťaže Miss Slovensko, len 18-ročná Tereza Turzová z Púchova.

Titul pre najmladšiu finalistku

Hyundai Slovensko je dlhoročným partnerom prestížnej súťaže krásy Miss Slovensko. Od roku 2018 v spolupráci s organizátormi udeľuje na základe hlasovania verejnosti špeciálny titul Hyundai Miss Drive. Kým v roku 2018 hlasujúcich najviac zaujala Radka Grendová z Revúcej, tohto roku anketu ovládla najmladšia súťažiaca aktuálneho ročníka súťaže krásy, len 18-ročná Tereza Turzová z Púchova. Tereza však zaujala nielen hlasujúcich v ankete Hyundai, pretože okrem titulu Hyundai Miss Drive sa môže pochváliť aj titulmi Miss Press a Eva Miss Sympatia.

Auto jej uľahčí cestovanie do školy

Finalistky súťaže Miss Slovensko 2019 dostali od Hyundai na prvý pohľad jednoduchú, ale o to náročnejšiu úlohu. V 20-sekundovom videu mali hlasujúcu verejnosť presvedčiť o tom, prečo by sa práve ony mali stať držiteľkou titulu Hyundai Miss Drive 2019.

Najviac priaznivcov získala v hlasovaní Púchovčanka Tereza Turzová, 18-ročná študentka gymnázia v Bytči. Vo svojej videovizitke prezradila, že titul Hyundai Miss Drive by jej uľahčil jej každodenný študentský život, keďže denne cestuje do školy vyše 35 kilometrov a na verejnú dopravu sa podľa nej nedá vždy spoľahnúť.

Automobil, ktorý čerstvá držiteľka titulu Hyundai Miss Drive 2019 získa na celý mesiac od spoločnosti Hyundai, jej cestovanie urýchli a zjednoduší. A svoje vodičské skúsenosti môže navyše zdokonaliť a preveriť aj v škole bezpečnej jazdy, ktorú od Hyundai tiež získala.

Do hlasovania o titul Hyundai Miss Drive 2019, ktoré prebiehalo v období od 3.4. do 24.4.2019 na webe www.missdrive.sk, sa zapojilo vyše 2 600 hlasujúcich. Jeden z vyžrebovaných hlasujúcich získa od Hyundai Slovensko automobil i30 Fastback na celý týždeň s plnou nádržou.

Zdroje:hyundai.sk