Taxify po Londýne odštartoval svoju úspešnú platformu už aj v Paríži

Taxify aplikácia
Novinky
Publikoval Denis

Taxify, najrýchlejšie rastúci európsky dopravný startup, po úspešnom spustení svojej platformy v Londýne štartuje počnúc dnešným dňom na ďalšom významnom trhu – vo francúzskom Paríži. Tisícky zazmluvnených šoférov je už pripravených prijímať objednávky.

Trh digitálnych platforiem pre cestovanie sa v Paríži neustále vyvíja a rastie. Sme veľmi radi, že sme na tomto obrovskom a prosperujúcom segmente spustili práve našu službu. Úprimne sme počúvali to, čo Parížania z pohľadu vodičov i cestujúcich žiadajú, a sme presvedčení, že je vítaná etickejšia alternatíva v podobe Taxify. V Paríži tak Taxify vstúpi ako najväčšia európska dopravná platforma, prinášajúca lepšie podmienky pre vodičov a cenovo dostupné tarify pre cestujúcich. Sme nesmierne hrdí na to, že ponúkame väčší výber a vyššiu kvalitu služieb pre šoférov, ale aj cestujúcich,“ uviedol Markus Villig, zakladateľ a CEO Taxify.

Nižšia provízia pre vodičov, lacnejšie cestovné pre cestujúcich

Taxify si od svojich vodičov berie len 15 % provízie, čo je polovica provízie ktorú si pýtajú konkurenčné platformy pre zdieľanú jazdu. Nižšia provízia umožňuje spoločnosti Taxify ponúknuť pre cestujúcich nižšie ceny a vyššiu odmenu pre šoférov zároveň. Služba tiež umožňuje vodičom vytvoriť si vopred zadefinovaný polomer pre vyzdvihnutie cestujúceho, čo znamená, že nemusia cestovať za prácou ďaleko od svojho domova či miesta pôsobenia.

Spokojní vodiči totiž znamenajú kvalitnejšiu službu pre cestujúcich. Taxify verí v slušné zaobchádzanie so šoférmi a v zdravý rešpekt, čo vodičom umožní zarobiť si viac ako s inými platformami. Okrem toho poskytne rad bezpečnostných prvkov a funkcií, ktoré im pomôžu pracovať spôsobom, ktorá im najlepšie vyhovuje. Spoločnosť Taxify v súčasnosti pôsobí vo viac než 20 krajinách po celom svete a zaznamenala obrovský úspech so spravodlivejšou a transparentnejšou službou zdieľania jázd.

Na oslavu vstupu na parížsky trh Taxify v októbri ponúka zľavu až 50 % pre všetkých cestujúcich. Aplikáciu je možné ziskať bezplatne v obchodoch Google Play a Apple AppStore.