AUTORIDE

Svetové premiéry nových športových vozidiel Mercedes-AMG online na Mercedes me media

Mercedes Benz AMG
Novinky
Tlačová správa
Publikoval Denis  

Svetové premiéry z autosalónu v Los Angeles bude možné sledovať naživo prostredníctvom videa na požiadanie vo štvrtok 29. novembra o 3:00 CET. Predstavia sa Mercedes-AMG GT R PRO a aktualizovaný modelový rad Mercedes-AMG GT. Prenos z tlačovej konferencie ako aj exkluzívna prezentácia nového AMG GT R PRO s generálnym riaditeľom AMG Tobiasom Moersom bude na webstránke media.mercedes-benz.com/laas. Obsah bude dostupný aj prostredníctvom aplikácie Mercedes me media dostupnej na App Store a Play Store.

Novinky autosalónu Los Angeles možno sledovať z pohodlia domova

Event bude možné sledovať z viacerých uhlov kamier a k dispozícii bude prepis hovorenej reči. Prezentácia bude obsahovať aj mnoho dalších informácií, fotografii a videí, ktoré budú k dispozícii od 20. novembra a priebežne dopĺňané až do konca autosalónu.

Limitovaná edícia špeciálneho modelu AMG GT R PRO bola modifikovaná v mnohých detialoch a prináša ešte viac jazdného výkonu na pretekárskej trati. Implementuje poznatky získané z úspešného zákazníckeho pretekárskeho športu s vozidlami AMG GT3 a AMG GT4. Aktualizácia modelového radu AMG GT zahŕňa modifikáciu exteriéru a interiéru, ktorá zdôrazňuje blízky vzťah so 4-dverovým kupé AMG GT.

Svoju premiéru na trhu USA bude mať nová GLE ako aj nová Trieda A.

Medzi ostatné highlighty výstavy patrí:

E 53 4MATIC+ kupé & kabriolet (kombinovaná spotreba paliva: 8.9-8.7 l/100 km; kombinované emisie CO2 204-200 g/km)CLS 53 4MATIC+ (kombinovaná spotreba paliva: 8.9-8.7 l/100 km; kombinované emisie CO2 203-200 g/km)G 63 4 (kombinovaná spotreba paliva: 13.1 l/100 km; kombinované emisie CO2 299 g/km)

Autosalón v Los Angeles sa bude konať od 28. novembra do 9. decembra