AUTORIDE

Štýl, pohodlie a komfort v aute: Výbava, ktorú oceníte

Moderný interiér v aute
Novinky
Publikoval Martin  

Letný čas a postupné uvoľňovanie opatrení nás láka tráviť čoraz viac času vonku. A to je dobré, pretože čerstvý vzduch je pre naše telo vzácnym elixírom zdravia. Vyššia intenzita slnečného žiarenia a cesty bez snehu či ľadu sú tiež ideálnymi podmienkami na to, aby sme si príjemné počasie a pohodu užívali aj v aute. Nie je predsa nič krajšie ako adrenalín z rýchlej jazdy, ktorú nepodstupujeme pre meškanie do práce, ale čistý relax.

K takémuto pohodliu však potrebujeme dobre vybavené vozidlo, ktoré sa môže pochváliť prvkami vytvárajúcimi v aute maximálny komfort, väčší pôžitok z jazdy a výkonu. Ktoré to sú?

Obsah

Kvalitné športové sedačky

Sedačky sú pravdepodobne najviac podceňovanou časťou nielen v našom interiérovom vybavení, ale aj v automobiloch. Radi sedíme pohodlne, ale len málo vieme, ako tieto časti fungujú. Možno ste ale nevedeli ani to, že pod nepriehľadným čalúnením kvalitných športových sedačiek sa skrýva najkomplexnejšia štruktúra v spojení s inžinierskym a technologickým majstrovským dielom.

Presne tak. Takéto športové sedačky sa používajú v profesionálnom motoristickom svete a sú určené pre vysoké zaťaženie. Ich výhody a benefity však určite využijete aj vo svojom milovanom aute, ktoré nemusí byť priamo určené na vysoké výkony a zaťaženie. Prečo?

Čim pohodlnejšie predsa človek sedí, tým lepšie sa bude môcť sústrediť na riadenie a reagovať na vozovke presnejšie. Na takýchto športových sedačkách sa dá tiež ľahko a bez únavy prekonať veľa stoviek kilometrov. Tak sa o tom presvedčte a cestu si užite.

Moderné športové volanty

Väčšina motoristov tvrdo pracuje na tom, aby bol ich „železný tátoš“ čo najviac prezentovateľný. Na tento účel existujú rôzne možnosti ladenia vozidla, ktoré nie sú pre váš rozpočet žiadnou veľkou hrozbou ani záťažou. A nový volant s vynikajúcimi vlastnosťami vás o tom určite presvedčí tiež.

Športový volant zaberá menej miesta v priestore auta, takže je pohodlnejší na ovládanie. Na niektorých modeloch môžete dokonca oceniť aj kvalitu materiálov či špeciálne tvarovanie, vďaka ktorému je prenos informácií oveľa príjemnejší a jednoduchší aj v náročnejšom teréne a zákrutách.

Preto, ak vám tieto výhody vo vašom aute chýbajú, vyberte si túto výbavu a pri jazde si užijete nielen adrenalín, ale aj zábavu.