AUTORIDE

Špičkový paletový vozík si dnes pohodlne vyberiete aj cez e-shop

STILL Orange Weeks
Novinky
Tlačová správa
Publikoval Martin  

A ak sa neviete rozhodnúť, poradia vám priamo online

Manipulačnú techniku najvyššej kvality v súčasnosti kúpite aj prostredníctvom e-shopu. Ak dnes potrebujete do svojej prevádzky rýchlo zakúpiť špičkový paletový vozík desiatkami rokov overenej kvality, stačí zájsť na internetový obchod spoločnosti STILL a čoskoro ho máte. Ak máte predstavu, čo potrebujete, nemusíte cestovať do showroomu a strácať drahocenný čas. V internetovom obchode značky STILL si určite vyberiete.

Spoločnosť STILL spustila svoj e-shop už pred viac ako dvoma rokmi a u zákazníkov má veľmi pozitívnu odozvu. Najmä v súčasnej dobe koronavírusovej pandémie a prísnych opatrení vrátane opakovaných lockdownov zaznamenáva oblasť e-commerce veľký rozmach a platí to aj pre doteraz menej tradičný e-shopový tovar, akým je manipulačná technika. „Od zákazníkov máme veľmi dobrú odozvu na náš online predaj, ktorý neustále stúpa. Mnohí si už zvykli, že aj keď ide o väčšiu techniku, akou ručne vedené nízkozdvižné a vysokozdvižné vozíky, môžu si ju pohodlne objednať z kancelárie či z domu. Každému kupujúcemu ochotne poradia naši experti prostredníctvom live chatu alebo telefonickej zákazníckej linky,“ hovorí Andrea Ščepková, marketingová manažérka spoločnosti STILL. Cez e-shop sa najviac predávajú manuálne paletové vozíky a ručne vedená technika, ktorá sa nemusí až tak zložito konfigurovať a je k dispozícii skladom alebo s krátkou dodacou lehotou.

Ponuka e-shopu je však širšia a okrem novej techniky je možné vyberať si tiež z repasovaných jazdených vozíkov, ktoré sú tiež u zákazníkov veľmi obľúbené. „Okrem toho si zákazníci môžu cez online shop objednať aj doplnkové produkty a služby ako servis, prídavné zariadenia a doplnky k manipulačnej technike, poradenstvo k projektom alebo si prenajať nejaký konkrétny typ vozíka, ktorý práve potrebujú,“ približuje A. Ščepková.

Výhoda nákupu cez e-shop sa nekončí pri pohodlí. Pri online objednávke vozíka alebo nejakej služby môžu zákazníci ušetriť nemalé finančné prostriedky. Spoločnosť STILL pravidelne organizuje na e-shope rôzne zaujímavé akcie. A jedna v štýle „Black Friday“ odštartovala pred pár dňami. „Firmy aj podnikatelia radi využívajú naše sezónne zľavy, ako napríklad aj terajšie „Orange Weeks“ (oranžové týždne), počas ktorých máme na vybrané produkty zľavy až do výšky 50 percent z pôvodnej ceny. A na väčšine ďalších produktoch a službách zákazníci ušetria až stovky eur,“ hovorí A. Ščepková zo spoločnosti STILL. Dodáva, že akciu opakujú po vlaňajšom úspešnom prvom ročníku a potrvá do 17. decembra.