Škoda Vision Gran Turismo: Škoda Auto oznamuje detaily svetovej premiéry

Škoda Auto Gran Turismo
Novinky
Tlačová správa
Publikované

Škoda odhalí štúdiu Škoda Vision Gran Turismo 24. apríla o 18:00 SELČ. Svetová premiéra v pražskej PLAYzone Aréne bude naživo vysielaná na oficiálnych YouTube kanáloch Škoda Motorsport a Škoda Auto Česká republika.

  • Čisto elektrické jednomiestne vozidlo výhradne navrhnuté pre pretekársky simulátor Gran Turismo 7 pre konzoly PlayStation

  • #VisionGranTurismoPremiere bude vysielaná naživo z PLAYzone Arény v Prahe 24. apríla o 18:00 SELČ

  • Prvý náhľad ukazuje zadné svetlá virtuálnej štúdie Škoda Vision Gran Turismo

Podujatie bude streamované aj na kanáli PLAYzoneCZ na platforme Twitch. Česká automobilka už pred premiérou zverejňuje dizajnovú skicu, ktorá ukazuje zadné svetlá konceptu Škoda Vision Gran Turismo.

Predstavovaná Škoda Vision Gran Turismo je pozoruhodná štúdia jednomiestneho čisto elektrického športového vozidla pre hru Gran Turismo 7 pre konzoly PlayStation. Škoda Auto týmto krokom posilňuje svoju prítomnosť vo svete virtuálnych pretekov.

Jednomiestny automobil s pohonom všetkých kolies v sebe spája esenciu ikonického modelu Škoda 1100 OHC Spider z roku 1957 s prvkami moderného dizajnového jazyka Škoda Modern Solid. Prvá dizajnová skica odhaľuje nápadné zadné svetlá inšpirované výrazným štíhlym svetelným podpisom.

Svetová premiéra modelu Škoda Vision Gran Turismo bude vysielaná v českom a anglickom jazyku na týchto kanáloch:

Tlačová mapa bude dodatočne zverejnená v priebehu premiéry na Škoda Storyboard v sekcii Media Room.