Prvý pohľad na nový Hyundai Santa Fe. Príde aj ako hybrid a plug-in hybrid.

Hyundai Santa Fe
Novinky
Tlačová správa
Publikoval Denis

Spoločnosť Hyundai Motor poskytla prvý pohľad na nové Santa Fe. Vlajková loď SUV modelov od Hyundai sa bude vyznačovať dôstojným a charizmatickým dizajnom exteriéru, v interiéri zasa poskytne prvotriedne pohodlie.

Prvý obrázok odhaľuje niekoľko nových konštrukčných prvkov, vrátane kombinovanej prednej mriežky a denných svetiel (DRL) ako súčasti novej integrovanej architektúry. Široká mriežka dodá novému Santa Fe odvážny charakter. Nové DRL denné svetlá v tvare T dotvárajú drsný charakter prednej časti vozidla, vďaka čomu je nové Santa Fe ľahko rozoznateľné aj z diaľky.

Popri iných vylepšeniach predstaví Hyundai aj novú elektrifikovanú zostavu agregátov. Po prvý raz bude Santa Fe k dispozícii s hybridným a plug-in hybridným pohonom. Nové Santa Fe bude navyše prvým modelom Hyundai v Európe a prvým SUV Hyundai na svete založeným na úplne novej platforme vozidiel Hyundai tretej generácie. Tá umožňuje významné zlepšenia v oblasti výkonu, manipulácie a bezpečnosti.

Nové Santa Fe dorazí do európskych predajní v priebehu posledného štvrťroka 2020. Viac informácií zverejní Hyundai v nasledujúcich týždňoch.