AUTORIDE

Príslušenstvo pre pohodlie vášho vozidla

BMW volant
Novinky
Publikoval Denis  

Každý vodič má záujem na tom, aby jeho auto vyzeralo reprezentatívne zvonku aj zvnútra. A práve s tým vám môže pomôcť rôzne príslušenstvo.

Deflektory bočných okien zvýšia aerodynamické vlastnosti vášho vozidla, ale tiež chránia interiér pred dažďom a hlukom. Pohodlie vo vnútri kabíny vám poskytnú aj poťahy, koberce a rôzne ďalšie nevyhnutné doplnky, ktoré určite využijete.Ponuka produktov je rôznorodá a každý majiteľ automobilu si v nej môže vybrať príslušenstvo podľa svojich predstáv.

Obsah

Pohodlné poťahy do auta

Nielen vysoký výkon motora a ostatných častí zaisťuje autu maximálny komfort a využitie, ale aj také obyčajné doplnky, ako sú autopoťahy. Podľa želania vodiča môžu byť vyrobené z rôznych tkanín alebo kože, vždy tak, aby zaručovali dokonalú ochranu interiéru, odolávali mechanickému poškodeniu, záťaži a vlhkosti pri jeho častom používaní. Výhodou dnešnej doby je, že kvalitné poťahy do auta tej najvyššej triedy nájdete aj na internete.

Správny alarm do auta sa postará o jeho bezpečnosť

Pohodlie a využitie auta závisí aj od jeho bezpečnosti, čím nemyslíme iba ergonomické tvary a emisie. O bezpečnosť auta sa stará aj správny alarm. Nakoľko je ale dnešný človek veľmi vynaliezavý a pri odcudzení vozidla mu nič neprekáža, je nutné tento systém ochrany dôkladne „prešpekulovať“.

Ideálne tak, aby mal prípadný zlodej s krádežou auta čo najviac problémov. Dobrý alarm do auta myslí na všetko, a preto sa skladá z viacerých funkcií, tak si ho podľa nich aj vyberajte. Kúpa nového vozidla predsa nie je lacná záležitosť.

Nezabudnite na vašu batožinu

Strešný nosič je v tomto smere a pre dlhé cesty vynikajúcim riešením, ktoré vám umožní ušetriť miesto vo vnútri vozidla a prevážať nadrozmerný náklad. Podobne na tom budete aj so špeciálnymi vaničkami do kufra, vďaka ktorým bude mať v aute všetko svoje miesto.

Na dlhých cestách sa vám zíde aj lokátor radaru, kamera, kvalitné stierače a množstvo iných doplnkov, ktoré práve vy považujete pri jazde autom za nevyhnutné. Pred plánovanou cestou si ich prítomnosť v aute skontrolujte.