Preteky automobilov a stávkovanie

Preteky automobilov
Novinky
Sponzorované
Publikované

Motoristický šport je fascinujúci, vzrušujúci a takmer zaručene poskytne fanúšikom pretekov nekonečnú zábavu. Preto nie je prekvapujúce zistiť, že motošport je vo svete online športového stávkovania mimoriadne populárny. Od Formuly 1 až po NASCAR, určite existuje motoršport pre každého a možno s istotou povedať, že väčšina fanúšikov si rada pozrie viac ako jedny preteky počas roka.

Dostupné druhy dostihových stávok

Vedeli ste však ešte predtým, ako podáte svoje stávky, že máte k dispozícii celý zoznam stávok na automobilové preteky?

  • Stávkovanie na výhru

  • Futures Bets - Ako už názov napovedá, táto stávka má staviť na predpovede výsledku budúcich pretekov

  • Najrýchlejšie kolo - Jedna z najjednoduchších stávok, pretože jednoducho stavíte na jazdca s najrýchlejším kolom.

  • Etapoví víťazi - V závislosti od podujatia majú určité preteky etapy, čo znamená, že súťaž je zastavená v niekoľkých intervaloch.

  • Stávky na umiestnenie na pódiu - Stávky na stupne víťazov sú obľúbené v pretekoch ako Indy Car alebo F1. S touto stávkou umiestňujete svoje peniaze na pretekára, ktorý skončí v prvej trojke.

Milovníci automobilových pretekov si môžu vybrať z rôznych súťaží organizovaných po celom svete a zarobiť nejaké peniaze – Skúste https://slovakia-bettingoffersfinder.com/betting-products/betting-app-betting-sites/ pre Slovenské stránky. Bezpochyby väčšina z vás si vyberie preteky s najdlhšou tradíciou a popularitou.

Najpopulárnejšie?

Formula 1 – je súťaž číslo jeden v pretekárskom svete, preslávená excelentnosťou a dlhou tradíciou.

NASCAR-e National Association for Stock Car Auto Racing (NASCAR) – jeden z najsledovanejších športov v krajine. Prvé preteky sa konali v roku 1948

IndyCar – je ďalšia legalizovaná športová stávková súťaž v USA, známa štyrmi sériami – IndyCar Series, Indy Lights, Pro Mazda Championship a U.S. F2000 National Championship.

Každý fanúšik F1 má pocit, že zimné obdobie trvá príliš dlho a nemôže sa dočkať, kým sa skončí. F1 potvrdila, že sezóna sa začne Veľkou cenou Bahrajnu 5. marca a sezóna bude pozostávať z 23 pretekov.

Populárne F1 autá uvedené pre 2023

McLaren

McLaren sa v nasledujúcej sezóne 2023 snaží dostať späť na víťazné miesto so zmesou talentu a skúseností v zostave jazdcov v mene nováčika Oscara Piastriho a výnimočného Landa Norrisa. Tím z Wokingu, ktorý vedie ich nový šéf tímu Andrea Stella, predstaví svojho kandidáta na rok 2023 13. februára.

Aston Martin

Aston Martin uvedie svojho AMR23 na trh 13. februára – v rovnaký deň ako McLaren. Po skončení siedmej predchádzajúcej sezóny sa tím bude snažiť zintenzívniť svoju hru s novým zložením jazdcov a produktový vlastník Tony Sloterman verí, že Aston Martin by tento rok mohol byť vážnym kandidátom na umiestnenie v top 5. A keď sa Fernando Alonso pripojí k tímu Lawrencea Strolla, môže sa stať čokoľvek.

Ferrari

Tím z Maranella zatiaľ neprezradil názov svojho nového auta, ale oznámil, že svojho kandidáta na rok 2023 predstaví svetu 14. februára. Vzhľadom na to, že sa na svoje auto na rok 2023 sústredili skoro, keď si uvedomili, že rok 2022 šampionát bol preč, očakáva sa, že Ferrari bude tento rok silným kandidátom na prvé miesto.

Tipy na stávkovanie na automobilové preteky

• Identifikujte, čo chcete od svojej stávky. Ak dúfate vo veľkú odmenu za malú stávku, vyberte si stávky na výhru a stávky futures.

• Venujte pozornosť umiestneniu. Niektorým jazdcom sa na určitých tratiach z roka na rok darí lepšie ako iným. To im môže pomôcť prekonať ich očakávania.

• Stávkové tímy. Mnoho ľudí sa pri stávkach na automobilové preteky príliš upriamuje na vodičov. Ale celkový podporný systém okolo vodiča môže byť rovnako dôležitý pri víťazstve v pretekoch ako talent vodiča.

• Sledujte správy o počasí. V automobilových pretekoch môže mať počasie samozrejme významný vplyv na výsledok. • Urobte si prieskum. Najlepší tipujúci sú tí, ktorí sú najviac informovaní.