Postavte si vernú repliku legendárnej tatry 603 v mierke 1 : 8!

Tatra
Novinky
Tlačová správa
Publikoval Martin

Nová kolekcia od de agostini!

Tatra 603 je kultové vozidlo. Vyznačuje sa neopakovateľnou líniou karosérie, celou paletou inovatívnych technických riešení, solídnymi materiálmi a dôslednou úpravou. Táto krásna limuzína z čias Železnej opony bývala predmetom túžob nejedného vodiča. Dnes môže byť replika tohto neobvyklého auta vaša!

Tatra

Objednajte si kolekciu formou predplatného na stránke - https://bit.ly/deagostini-tatra-sk za použitia kódu PROMOTATRA a dostanete dodatočný darček -> podložku pod myš s Tatrou 603!

Československí návrhári a inžinieri sa rozhodli prepojiť neviazanú fantáziu s triezvymi technickými riešeniami. Tak v 60. rokoch 20. storočia vznikla Tatra 603 – najobdivovanejší automobil tzv. Východného bloku!

Tatra

Vďaka najnovšej kolekcii z dielne vydavateľstva De Agostini, ktorá sa dosiaľ na slovenskom trhu nevyskytla, sa vrátite do oných čias a stanete sa majiteľom verného modelu Tatry 603. Legendárny model tejto peknej limuzíny v zberateľskej mierke 1 : 8 sa môže ocitnúť aj na vašej poličke!

Kovová karoséria, mimoriadne kvalitné materiály, otvárateľné dvere a maska, funkčné svetlá, osvetlenie interiéru a palubnej dosky, luxusná dvojfarebná karoséria, dôkladne prepracované detaily vo vnútri i vonku, pohyblivé kolesá – to je len zopár z predností tohto unikátneho modelu.

Tatra

A ani jeho poskladanie vám nebude robiť problém, keďže v každom čísle nájdete podrobný návod na montáž. Ba čo viac – v každom čísle kolekcie „TATRA 603“ dostanete časopis na tému histórie značky Tatra s množstvom faktov a zaujímavostí.

Automobil bude mať po zložení imponujúce rozmery:

  • dĺžku 63 cm

  • šírku 24 cm

  • výšku 20 cm

Objednávka vopred sa oplatí, pretože okrem nižšej ceny a bezplatného doručenia získate výnimočné darčeky: 3 plagáty s legendárnou Tatrou, zakladač na časopisy kolekcie, prívesok na kľúče, praktický notes s Tatrou, pretekársky model Tatry 2 – 603 B5 Marathon.

V ponuke PREMIUM získate dodatočné unikátne príslušenstvo vyrobené špeciálne pre túto kolekciu.

Objednajte si kolekciu formou predplatného na stránke - https://bit.ly/deagostini-tatra-sk za použitia kódu PROMOTATRA a dostanete dodatočný darček -> podložku pod myš s Tatrou 603!