AUTORIDE

Pomaly, ale isto nastáva doba prezúvania pneumatík. Na čo myslieť pri výbere pneuservisu?

Prezúvanie pneumatík
Novinky
Publikoval Martin  

Doba prezúvania pneumatík na zimné zatiaľ nenastala, no je len otázkou niekoľkých týždňov, kedy sa to zmení. Preto, je vždy dobré vedieť do akých rúk zveríte svoje auto. Pripravili sme pre vás tak článok, v ktorom vám priblížime na čo všetko myslieť pri vybavení pneuservisu.

Prezúvanie pneumatík na zimné vodičov čaká už v najbližších mesiacoch, a ak túto činnosť nechcete nechať na poslednú chvíľu, je dobré vedieť, do ktorého pneuservisu so svojim autom zavítate.

Obsah

Tak, ako to je aj pri iných službách, tak aj pri pneuservisoch platí, že kvalita samotnej služby je rozdielna.

Preto sme pre vás pripravili niekoľko tipov, na ktoré sa zamerať pri výbere vášho pneuservisu.

Vybavenie

Absolútnym základom, na ktorý je potrebné dbať, je vybavenie pneuservisu, v ktorom by ste mali nájsť zariadenia ako vyzúvačka pneumatík, vyvažovanie kolies, umývačku kolies či zariadenia na geometriu kolies.

Ak týmito zariadeniami pneuservis disponuje máte veľkú šancu, že výmena kolies na vašom aute prebehne bez problémov a žiadne problémy sa nevyskytnú ani neskôr na cestách.

Povinnou výbavou pri kvalitnom autoservisu sú určite aj nožnicové zdviháky, ktoré patria medzi tie najobľúbenejšie vo svojej kategórii.

Nielenže tieto zdviháky dokážu uľahčiť prácu, ale nezaberajú ani množstvo priestoru a ich servis je pomerne jednoduchý.

Služby a referencie

Ďalším faktorom, na základe ktorého si môžete skontrolovať či sa jedná o kvalitný pneuservis je kvalita služieb a čo o nej hovoria predošlí zákazníci.

Ich referencie najčastejšie nájdete na Google či sociálnych sieťach, kde má každý kvalitný servis svoju stránku.

V prípade menších miest sa nebojte opýtať susedov a známych, ako boli spokojní s kvalitou odvedenej práce.

Slová na záver

Veríme, že sme vám s našimi tipmi o čosi viac objasnili, na základe čoho si vyberať pneuservis, do ktorého rúk zveríte vaše auto.