AUTORIDE

Poistenie.sk s novým a vylepšeným systémom pre uzavretie PZP

Poistenie automobilu
Novinky
Tlačová správa
Publikoval Denis  

S kúpu nového automobilu sa neodmysliteľne spája aj uzatvorenie povinného zmluvného poistenia. Ak ste si zháňali informácie o tom, ako uzavrieť PZP, kde je najvýhodnejšie a na čo nezabudnúť, tak ste určite natrafili na webový portál Poistenie.sk.

Čo je to Poistenie.sk?

Užitočný web Poistenie.sk prináša nielen odborníkom, ale aj bežným ľuďom dôležité informácie zo sveta poistení. Vďaka tomu sa každý môže jednoduchšie zorientovať v problematike a uzavrieť napríklad aj povinné zmluvné poistenie, ale samozrejme aj iné druhy poistenia či dozvedieť sa novinky, informácie o produktoch či zákonoch. Poisťovníctvo je však vysoko konkurenčné prostredie a internetové technológie sa neustále vyvíjajú, preto sa spoločnosť spravujúca web Poistenie.sk rozhodla tento portál vylepšiť.

Zmeny vo fázach, najskôr PZP

Povinné zmluvné poistenie je jednoducho povinnosť, ktorú musí splniť každý majiteľ automobilu bez ohľadu na skúsenosti s poisteniami. Preto nie je na škodu sa o ňom niečo viac dozvedieť, napríklad aj na vylepšenej webovej stránke Poistenie.sk. Jej vynovenie pritom bude prebiehať v niekoľkých fázach. V prvej fáze sa spustí web spolu s aplikáciami, pomocou ktorých je možné uzavrieť povinné zmluvné poistenie, a taktiež aj cestovné poistenie. Potom sa pridajú aj ďalšie produkty. Tie však dovtedy pobežia v starom systéme.

Jednoduchší výber

Vďaka týmto vylepšeniam sa pri výbere PZP nezapotíte. Dokonca sú v pláne ešte jednoduchšie riešenia a aplikácie, ktoré budú rozmýšľať za človeka. Samozrejme, bude to možné s množstvom dát, z ktorých sa potom vypočíta ten najvhodnejší typ pre toho ktorého klienta.