Logo Autoride.sk

Parkovanie bez stresov

Publikoval Denis -

Poznáte to? Čo najrýchlejšie potrebujete zaparkovať, no našli ste na preplnenom parkovisku posledné miesto. Uľahčite si jazdu za volantom parkovacím asistentom a parkujte bezproblémovo.Pozdĺžne parkovanie, voľné miesto končiace sa prekážkou či ulica s voľnými miestami blízko základnej školy. To všetko sú dennodenné nástrahy, ktoré aj skúseným vodičom dokážu sťažiť parkovanie a znechutiť jazdu. Pomôcť si však môžeme parkovacím asistenčným systémom. S Kupino.sk budete parkovať rýchlo, a zároveň bezpečne.

Inštalácia je jednoduchá


Na monitorovanie situácie za vozidlom stačí asistenta nainštalovať do zadného nárazníka. Pomocou štyroch ultrazvukových senzorov vám prekážky oznámi signálmi pripomínajúcimi pípanie. So zmenšenou vzdialenosťou frekvencia pípania narastá, kým nepretržitý tón bude signalizáciou vzdialenosti menšej ako 30 cm.

Kompatibilnosť


Parkovací senzor je možné zaobstarať si do akéhokoľvek typu osobného automobilu. Malé dodávky či vozidlá s pohonom všetkých štyroch kolies môžu taktiež pomocou tohto systému parkovať jednoduchšie. Pri montáži nie je potrebné žiadne špeciálne náradie a nainštalované ťažné systémy nijako neprekážajú.

Rýchla výstraha


Akustická výstražná funkcia sa stane vítanou súčasťou vášho motorového vozidla. Tento asistenčný systém v najnovšom akciovom letáku Auto Kelly vám rýchlo a spoľahlivo zabezpečí ideálne podmienky pri každodennom parkovaní. Stretnutie s prekážkami či inými motorovými vozidlami a účastníkmi cestnej premávky tak viac nebudú stresujúce.
Diskusia: Parkovanie bez stresov
G