Opona sa dvíha, inovovaná Škoda Octavia sa odhaľuje

Skupina Škoda Auto vykázala za prvých deväť mesiacov roka 2023 dobré hospodárske a predajné výsledky
Novinky
Publikované

Svetová premiéra inovovaného modelu Škoda Octavia sa blíži: Škoda Auto odhalí svoj zmodernizovaný bestseller v stredu 14. februára o 10:00 stredoeurópskeho času. Odhalenie prebehne vo virtuálnom štúdiu a bude možné ho vidieť aj na Škoda Storyboard a oficiálnom Youtube kanáli značky Škoda.

  • Digitálna svetová premiéra prebehne v stredu 14. februára o 10:00 stredoeurópskeho času

  • Najpredávanejší model značky bude odhalený vo virtuálnom štúdiu a prostredníctvom oficiálnych sociálnych sietí spoločnosti Škoda Auto

  • Teaser ponúka pohľad do virtuálneho štúdia, kde sa celá premiéra bude odohrávať

  • Omladený model sa predstaví nielen vo verzii hatchback a kombi, ale aj vo variantoch Sportline a RS

Virtuálne štúdio: Preskúmajte zmodernizovanú Škodu Octaviu

V stredu 14. februára o 10:00 si budú návštevníci virtuálneho štúdia môcť po prvýkrát detailne prezrieť inovovaný modelový rad Škoda Octavia. V kompletnej prehliadke modelov nebudú chýbať verzie hatchback a kombi ani varianty Sportline a RS.

V krátkych videoukážkach nájdu návštevníci popri vyjadrení expertov aj celý rad ďalších informácií o vylepšenom exteriéri aj interiéri vozidla, ako aj o nových technológiách a rôznych pohonných jednotkách. Najpredávanejší model značky sa pýši zmodernizovaným vzhľadom s prepracovanou prednou a zadnou časťou a novo navrhnutými svetlometmi využívajúcimi Crystallinium. Okrem toho Octavia ponúka zdokonalené prvky aktívnej a pasívnej bezpečnosti.

Premiéru bude možné sledovať vo virtuálnom štúdiu, odkiaľ sa bude vysielať. Ďalej bude možné ju sledovať na Škoda Storyboard a oficiálnych sociálnych sieťach značky Škoda YouTube a X.