Moderátor Michal Sabo je novou tvárou AAA AUTO na sociálnych sieťach

M. Sabo
Novinky
Tlačová správa
Publikoval Denis

Známy moderátor a influencer Michal Sabo sa stal tvárou siete autocentier AAA AUTO na sociálnych sieťach. Michal presedlal do priestranného vozidla Škoda Kodiaq, ktoré ho bude od teraz sprevádzať na jeho cestách. Najväčší predajca jazdeniek takto rozširuje svoj komunikačný koncept.

Michal, ktorý doteraz jazdil v malom aute Mini Cooper, veľmi privítal nové priestranné SUV-čko značky Škoda Kodiaq. Cestovaním totiž trávi veľmi veľa času. „Na začiatku roka som si dal predsavzatie, že rok 2019 bude môj najúspešnejší kariérny rok. A toto predsavzatie sa mi plní. Od januára som nonstop na cestách, môj život bol zbalený v batožine natlačenej v mojom mini aute... Som vďačný, že vďaka AAA AUTO budem po zvyšok roka cestovať dôstojnejšie a nebudem mať obaly na obleky, či kufor aj na sedadle spolujazdca. Teším sa na všetky skvelé jazdy za zážitkami, a tiež sa teším na môjho nového kamoša Kodiaka, ktorého budem volať Koudy :-),“ komentoval spoluprácu Michal Sabo.

Sieť autocentier takto nadväzuje na komunikačný koncept, ktorý doteraz rozvíjala v rámci svojej značky zánovných áut Mototechna, a zároveň ho už dlhšiu dobu využíva v Českej republike. Spoločnosť sa tak snaží ísť v tomto smere v súlade s najnovšími trendami a cieli tým predovšetkým na mladšie generácie. „Koncept influencerov sa nám osvedčil. Preto sme sa rozhodli ho rozšíriť aj na Slovensko. Filip Jančík a Andrea Zahurancová, ktorí sú tvárami našich sociálnych sietí pre značku Mototechna, zatiaľ fungujú podľa našich predstáv. Obaja sú veľmi akční a to je vidieť aj na našej spolupráci. Verím, že i Michal príjemným spôsobom obohatí našu komunikáciu a zaujme čo najviac ľudí,“ povedala k spolupráci generálna riaditeľka a predsedníčka predstavenstva siete autocentier AAA AUTO Karolína Topolová.

Michal Sabo už jazdí na šedej Škode Kodiaq s čiernym interiérom, ktorú poháňa benzínový motor. Pohodlie pri jazde mu zvyšuje sedemstupňová automatická prevodovka a množstvo moderných technológií vrátane navigácie.