Maroš Kramár je tvárou značky Mototechna

Kramar Mototechna
Novinky
Tlačová správa
Publikoval Denis

Obľúbený herec a moderátor sa stal novou tvárou značky zánovných áut Mototechna. Maroš Kramár presadne do luxusného Mercedesu-Benz GLC, ktorý ho bude sprevádzať na cestách na vystúpenia či na nakrúcania. Jeho tím z Ateliéru Maroša Kramára bude využívať priestrannú Škodu Kodiaq, ktorú mu taktiež zapožičala značka Mototechna.

Krásny osemvalcový anglický veterán Morgan doplní v garáži Maroša Kramára nový luxusný Mercedes-Benz GLC. Ten bude známeho herca a moderátora voziť o niečo pohodlnejšie ako červený historický krásavec, ktorý nie je ideálny na každodenné jazdenie. Luxusné GLC-čko ho bude pohodlne dopravovať na vystúpenia a nakrúcania. „Z našej spolupráce so značkou Mototechna sa veľmi teším. S vozidlom budem jazdiť za mojimi divákmi do rôznych kútov Slovenska a aj Českej republiky, kde budem práve hrať či natáčať,“ komentoval spoluprácu Maroš Kramár.

Značka zánovných áut Mototechna takto nadväzuje na svoj komunikačný koncept, ktorý doteraz rozvíjala na sociálnych sieťach prostredníctvom influencerov - travel blogerky Andrei Zahurancovej a virtuózneho huslistu Filipa Jančíka. „Tento spôsob komunikácie sa nám osvedčil už v Českej republike, preto sme sa ho rozhodli využívať aj na Slovensku. Postup od influencerov, ktorí sú našimi tvárami na sociálnych sieťach aj do offline sveta, bol logickým krokom. Maroš Kramár oživí našu kampaň. Môžete sa tešiť napríklad na spot, v ktorom bude účinkovať,“ upresňuje spoluprácu Karolína Topolová, generálna riaditeľka siete autocentier AAA AUTO, pod ktorú značka Mototechna patrí. „Som rada, že sme sa dohodli práve s Marošom, ktorý cestuje medzi Slovenskom a Českou republikou, kde Mototechna pôsobí. V jeho rozhodnutí spolupracovať práve s nami mohla zohrať úlohu aj história tejto značky a nostalgická spomienka na ňu. Dúfam, že sa mu Mercedes bude páčiť a bude si v ňom užívať jazdu, aj keď trocha iným spôsobom, ako v jeho obľúbenom Morgane,“ dopĺňa Topolová.

Okrem Mercedesu GLC bude mať Maroš Kramár zapožičané ešte SUV Škoda Kodiaq, ktoré bude využívať jeho tím z Ateliéru Maroša Kramára. Sám herec nevylúčil, že sa v ňom z času na čas prevezie aj on.