Ľudia rozhodli: Hyundai bol aj v roku 2021 najlepšie komunikujúcou automobilkou na Slovensku.

Cena Hermes 2021 Hyundai
Novinky
Tlačová správa
Publikoval Martin

Hyundai sa stal podľa hlasovania verejnosti najlepšie komunikujúcou automobilkou za rok 2021 na Slovensku

Hyundai Motor Slovakia získal prestížne ocenenie Cena verejnosti v kategórii Automobily v 8. ročníku súťaže Hermes Komunikátor roka 2021. Ocenenie pre automobilku, ktorá najlepšie komunikuje so zákazníkmi, získal na základe hlasovania verejnosti už tretí raz za sebou, keď sa komunikačným šampiónom stal aj v rokoch 2019 a 2020.

„Cenu verejnosti vnímam ako jedno z najhodnotnejších ocenení, ktoré môžeme ako značka získať, pretože je výsledkom aktívne vyjadreného názoru ľudí. Toto víťazstvo je pre nás veľmi povzbudzujúce o to viac, že v hlasovaní verejnosti o najlepšie komunikujúcu automobilku sme zvíťazili už tretí rok po sebe. Veľmi pekne ďakujeme všetkým, ktorí nám svojím hlasom vyjadrili podporu a priazeň,“ hovorí Marek Kopča, marketingový a PR riaditeľ Hyundai Slovensko.

Kvalitu komunikácie značky Hyundai na Slovensku potvrdili v súťaži Hermes 2021 aj výsledky kvantitatívneho prieskumu od agentúry MEDIAN SK, v ktorom Hyundai obsadil skvelé 3. miesto.

Hermes Komunikátor roka je jediné ocenenie v Slovenskej republike pre inštitúcie, ktoré najlepšie komunikujú so zákazníkmi.