Hyundai TUCSON v edícii Smart získate už od 217 € mesačne

Hyundai Tucson Smart
Novinky
Tlačová správa
Publikoval Denis

V roku 2018 mu predaje zabezpečili titul najobľúbenejšieho SUV na Slovensku. K atraktívnym dizajnovým a bezpečnostným prvkom obľúbeného SUV Hyundai Tucson teraz pribudlo ďalšie lákadlo v podobe výhodnej edície Smart a nového spôsobu financovania cez ReFresh paušál.

Vybrať si Tucson je teraz naozaj Smart

Ak ste niekedy premýšľali nad kúpou SUV, vo vašom užšom výbere zrejme nechýbal obľúbený a zákazníkmi preverený Hyundai Tucson. Ak ste po ňom doteraz nesiahli, možno práve teraz je ten správny čas. Výhodná edícia Smart obsahuje užitočné bezpečnostné a dizajnové prvky v hodnote až 1 000 € zadarmo. Svoj Tucson vo výbave Smart tak môžete získať už od 20 390 € alebo 217 € mesačne pri financovaní cez nový ReFresh paušál.

Obr.1: Aj 7-palcový multimediálny displej nájdete vo výbave Smart.

A čo všetko výbava Smart obsahuje? Bezkľúčový vstup a štartovanie, alarm, bezdrôtové nabíjanie smartfónu, dažďový senzor, solárne sklá a zatmavené sklá zadných okien. Okrem toho je Tucson Smart vybavený 7-palcovým farebným multimediálny displejom s podporou služieb Apple CarPlay a Android Auto. Pri parkovaní oceníte zadné parkovacie senzory a zadnú parkovaciu kameru. Komfort pre vodiča a posádku zabezpečí výškovo a pozdĺžne nastaviteľný kožený volant, vyhrievanie predných sedadiel, automatická klimatizácia a tempomat s obmedzovačom rýchlosti. Jednoducho, vybrať si Tucson je teraz maximálne Smart.

Obr.2: Padol vám do oka? Správny čas na Hyundai TUCSON prichádza s výbavou Smart.

S ReFresh paušálom môžete mať nový Tucson každé 3 roky

Hyundai ponúka k modelu Tucson inovatívny typ financovania – ReFresh paušál, ktorý skôr poznáme z ponuky mobilných operátorov. Ako to funguje? Na úvod zaplatíte akontáciu vo výške od 20 % do 40 % z ceny vozidla. Následne platíte veľmi nízku mesačnú splátku, oveľa nižšiu ako pri bežnom lízingu. Pri nájazde do 30 000 km ročne Hyundai garantuje zostatkovú hodnotu až 30 % z počiatočnej ceny vozidla. Po troch rokoch užívania si auta sa rozhodnete, či doplatíte zostávajúcu časť ceny – v hotovosti alebo na splátky – a auto tak celé splatíte, auto vrátite bez záväzkov predajcovi Hyundai alebo ho vrátite a vďaka ReFresh paušálu sa znova rozhodnete jazdiť na úplne novom aute. V cene ReFresh paušálu je zahrnuté aj povinné zmluvné a havarijné poistenie.

Chcete viac emócií? Je tu Hyundai Tucson N Line

Obr.3: Zaostrené na emócie. Hyundai TUCSON N Line.

Aj rozhodnúť sa srdcom môže byť niekedy rozumná voľba. Presne to je prípad Hyundai Tucson vo výbave N Line. Túto športovú výbavu s atraktívnymi dizajnovými prvkami inšpirovanými vysokovýkonným modelom i30 N môžete mať už od 26 740 € alebo od 281 € mesačne pri financovaní cez ReFresh paušál.

Obr.4: Láska na každý pohľad.

Už sa stačí naozaj „iba“ rozhodnúť.

Viac o aktuálnej ponuke modelu Hyundai Tucson a o novom financovaní cez ReFresh paušál nájdete na AKCIOVÉ PONUKY TUCSON