AUTORIDE

Hyundai štartuje v Európe výrobu novej generácie modelu i10

Hyundai i10
Novinky
Tlačová správa
Publikoval Denis  

Spoločnosť Hyundai Motor oznámila začiatok výroby novej, v poradí už tretej generácie modelu i10 v závode Hyundai Assan Otomotiv Sanayi v tureckom meste İzmit. Najnovší Hyundai i10 bude v Európe dostupný od februára 2020.

Úplne nový Hyundai i10 je kompaktným mestským vozidlom vyrobeným presne podľa požiadaviek európskeho trhu. Vyznačuje sa mladíckym dynamickým dizajnom, balíkom najlepších bezpečnostných prvkov v triede a komplexnými možnosťami konektivity. Hyundai i10 tak zákazníkom ponúka mnoho prvkov, ktoré sa vo vozidle tejto veľkosti doteraz vôbec nenachádzali. Slogan Go Big odráža fakt, že vozidlo napriek malým rozmerom dokáže veľké veci.

Naši zákazníci rozprávajú a my im načúvame. Spolu s úplne novým modelom i10 prinášame najlepšiu konektivitu a bezpečnostné prvky v A segmente a pridávame k tomu aj výraznejší a dynamickejší dizajn. To všetko bez kompromisov na vnútornom alebo batožinovom priestore a navyše za dostupnú cenu. Vďaka tomu predstavuje Hyundai i10 najlepšiu voľbu pre zákazníkov, ktorí plánujú kúpu mestského vozidla,” povedal Andreas-Christoph Hofmann, viceprezident pre marketing a produkt spoločnosti Hyundai Motor Europe. „Treba dodať, že výrobou tohto vozidla v Európe a pre Európu automobilka Hyundai opäť potvrdila svoje záväzky voči európskemu trhu.

Nová generácia i10 na Slovensku od februára