Hyundai spustil predaj vybraných modelov v edícii PLAY. Zákazníci na hodnotnej výbave ušetria až 50%.

Hyundai TUCSON v edicii PLAY
Novinky
Tlačová správa
Publikoval Martin

Hyundai ponúka od začiatku augusta vybrané modely vo zvýhodnenej edícii PLAY

Hyundai začal od augusta na Slovensku predávať vybrané modely svojich vozidiel v novej špeciálnej edícii PLAY. Vďaka nej môžu zákazníci na obľúbenej a hodnotnej výbave vozidla ušetriť až polovicu z jej bežnej hodnoty. V edícii PLAY je v ponuke trojica modelov Hyundai - i30, BAYON a TUCSON. Vozidlá v edícii PLAY sa od áut v bežných výbavách odlišujú aj vizuálne – ich charakteristickým spoločným znakom sú čierne vonkajšie spätné zrkadlá a poťah stropu interiéru v čiernej farbe.

i30 PLAY

Najpredávanejší model na Slovensku v tomto roku, i30, je v edícii PLAY k dispozícii vo všetkých karosárskych verziách. Vozidlá sú vybavené manuálnou prevodovkou a vychádzajú zo štandardnej výbavy Family. Edícia PLAY však navyše prináša vizuálne atraktívne čierne spätné zrkadlá a čierny strop v interiéri, full LED predné svetlomety so statickým prisvecovaním zákrut, zadné LED svetlá a Smart Pack, ktorý obsahuje inteligentný kľúč so štartovacím tlačidlom, alarm, imobilizér, kľučky s osvetlením a dažďový senzor. Hodnota takejto výbavy je 1 800 €, v edícii PLAY zákazník za uvedenú výbavu zaplatí len 900 €.

Cenník i30 Hatchback: https://www.hyundai.sk/files/download/model/i30-2020/cennik-hyundai-i30-hatchback-play-2022-8.pdf

Cenník i30 Kombi: https://www.hyundai.sk/files/download/model/i30-kombi-2020/cennik-hyundai-i30-kombi-play-2022-8.pdf

Cenník i30 Fastback: https://www.hyundai.sk/files/download/model/i30-fastback-2020/cennik-hyundai-i30-fastback-play-2022-8.pdf

BAYON PLAY

Crossover BAYON v edícii PLAY vychádza z výbavy Family a na výber je s manuálnou aj automatickou prevodovkou. Edícia PLAY však obsahuje okrem čiernych spätných zrkadiel a čierneho stropu aj komfortný Winter Pack s vyhrievaním volantu a predných sedadiel, Smart Pack s inteligentným kľúčom so štartovacím tlačidlom a bezdrôtovým nabíjaním mobilného telefónu a zatmavené zadné okná. Túto výbavu v hodnote 1 000 € získa zákazník v edícii PLAY za 500 €.

Cenník BAYON PLAY: https://www.hyundai.sk/files/download/model/bayon-2021/cennik-hyundai-bayon-play-2022-08.pdf

TUCSON PLAY

Obľúbené SUV TUCSON v edícii PLAY vychádza z vyššieho stupňa výbavy Style a v ponuke je s benzínovým motorom 1,6 T-GDi, 6-stupňovou manuálnou prevodovkou a pohonom prednej nápravy. Súčasťou špeciálnej edície PLAY sú spomínané vonkajšie spätné zrkadlá a poťah stropu v čiernej farbe, ďalej tmavo lakované 19-palcové zliatinové disky kolies s pneumatikami s rozmerom 235/50 R19, dvojfarebné prevedenie so strechou vo farbe Phantom Black alebo Dark Knight, vrchná lišta okolo bočných okien v čiernej lesklej farbe a Dizajn Pack, ktorý obsahuje full LED svetlomety so statickým prisvecovaním zákrut, denné LED svetlá, masku chladiča vo farbe tmavý chróm a chrómované lišty nárazníka. Hodnota takejto výbavy je 1 800 €, v edícii PLAY ju zákazník získa za 900 €.

Cenník TUCSON PLAY: https://www.hyundai.sk/files/download/model/tucson-2020/cennik-hyundai-tucson-play-2022-8.pdf

Edícia PLAY už u predajcov

Modely i30, BAYON a TUCSON sú vo výhodnej špeciálnej edícii PLAY v ponuke od začiatku augusta a prvé vozidlá nájdu zákazníci vystavené v predajniach Hyundai na celom Slovensku už dnes. Presnú cenu modelov v edícii PLAY je možné získať u predajcov Hyundai alebo prostredníctvom online konfigurátora tu: https://www.hyundai.sk/konfigurator.