Hyundai spustil na Slovensku nabíjaciu službu Charge myHyundai

Charge myHyundai
Novinky
Tlačová správa
Publikoval Martin

Hyundai spúšťa pre slovenských zákazníkov svoju novú nabíjaciu službu Charge myHyundai, ktorá umožňuje majiteľom zo siete nabíjateľných vozidiel Hyundai využívať viac ako 285-tisíc nabíjacích bodov v 29 štátoch Európy vrátane Slovenska. Zákazníkovi pri tom stačí mať len jeden zákaznícky účet, jednu mobilnú aplikáciu a jednu RFID kartu.

Vďaka službe Charge myHyundai získajú majitelia elektrických a plug-in hybridných vozidiel Hyundai možnosť pohodlne nabíjať na viac ako 400 nabíjacích staniciach na Slovensku a vyše 285-tisíc nabíjacích bodoch v 28 krajinách Európy. K najväčším benefitom služby patrí, že na využívanie nabíjania v neustále rastúcej sieti nabíjacích bodov stačí zákazníkovi len jedna karta a mobilná aplikácia. Hyundai navyše ponúka pestrú paletu nabíjacích balíčkov, tzv. taríf, ktoré odrážajú individuálne potreby zákazníkov.

Základné tarify Flex, Smart a Easy

Zákazníci služby Charge myHyundai si môžu vybrať z troch základných taríf.

S tarifou Flex neplatí zákazník žiadny mesačný paušál za využívanie služby Charge myHyundai. Aktivačný poplatok v hodnote 2,49 € v súčasnosti navyše uhrádza za svojich zákazníkov Hyundai. Flex umožňuje nabíjanie v celej zmluvnej sieti nabíjacích staníc podľa aktuálnych cien jednotlivých prevádzkovateľov. Jedna nabíjacia relácia je spoplatnená fixnou sumou 0,49 €. Flex je vhodnou tarifou pre tých, ktorí svoje vozidlo dobíjajú väčšinou doma, a v sieti verejných nabíjacích staníc nabíjajú či dobíjajú len, keď potrebujú, alebo pre majiteľov plug-in hybridných vozidiel Hyundai.

Tarifa Smart tiež ponúka za mesačný poplatok 3,95 € možnosť nabíjať v celej sieti zazmluvnených nabíjacích bodov. Zákazník však neplatí žiadny poplatok za aktiváciu služby ani za nabíjaciu reláciu a získava výhodnejšie podmienky nabíjania ako pri tarife Flex. Je vhodná pre majiteľov plne elektrických vozidiel a tých, ktorí na verejných nabíjačkách nabíjajú častejšie.

Easy je treťou spomedzi základných taríf s prístupom k celej sieti zazmluvnených nabíjacích bodov, ktorej najväčšou výhodou je úplná cenová transparentnosť a bezstarostnosť. Zákazník za mesačný paušál 6,99 € získava možnosť nabíjať v celej zmluvnej sieti nabíjacích bodov za pevne garantované ceny bez poplatkov za aktiváciu samotnej služby či nabíjaciu reláciu. Nabíjanie striedavým (AC) prúdom stojí 0,19 €/kWh a jednosmerným (DC) 0,36 €/kWh.

Ku všetkých trom tarifám poskytuje Hyundai automaticky a bezplatne aj nabíjací e-roaming. Vďaka nemu získavajú zákazníci služby Charge myHyundai pohodlný prístup k viac ako 285-tisíc nabíjacím bodom v 29 krajinách Európy. Počet nabíjacích staníc, ktoré možno so službou Charge myHyundai využívať, neustále rastie.

Zvýhodnené nabíjanie v sieti IONITY

K trom základným tarifám Flex, Smart a Easy je možné „dokúpiť si“ aj špeciálny balík IONITY Premium. Za 13 € mesačne získajú zákazníci služby Charge myHyundai prístup do siete rýchlonabíjačiek IONITY na Slovensku a v Európe za zvýhodnených podmienok. Balík IONITY Premium umožňuje nabíjať v sieti IONITY len za 0,29 €/kWh alebo minútu nabíjania namiesto bežnej ceny 0,79 €/kWh alebo minútu nabíjania.

Pri príležitosti uvedenia služby Charge myHyundai na Slovensku navyše Hyundai pripravil špeciálnu akciu pre súčasných aj nových majiteľov plne elektrického CUV IONIQ 5. Tí získajú voucher, ktorý ich - pri jeho aktivácii do konca júna 2022 – oprávňuje využívať výhody balíka IONITY Premium na 12 mesiacov zadarmo.

Viac o Charge myHyundai

Viac informácií o službe Charge myHyundai je možné nájsť na webe www.hyundai.sk. Detailné informácie o aktuálnom pokrytí siete nabíjacích staníc na Slovensku a v Európe, tarifách a možnosť vytvoriť si zákaznícky účet a získať kartu Charge myHyundai nájdu zákazníci na https://chargemyhyundai.com/web/hyundai-sk.