AUTORIDE

Hyundai si pre návštevníkov nitrianskeho autosalónu pripravil nevšedný zážitkový stánok.

Novinky
Tlačová správa
Publikované 

Hyundai Slovensko predstaví svoje najaktuálnejšie modely na blížiacom sa podujatí AUTOSALÓN AUTOSHOW NITRA, ktoré sa uskutoční od štvrtka 28. septembra do nedele 1. októbra 2023 v areáli nitrianskeho výstaviska.

  • Hyundai sa tento rok zúčastní na autosalóne v Nitre formou zážitkového exteriérového stánku

  • Vo výstavnej premiéra sa predstaví úplne nová KONA Electric

  • Zážitky získajú návštevníci aj vďaka testovacím jazdám s top novinkami a darčekom

Okrem toho si vo svojom exteriérovom zážitkovom stánku pripravil pre návštevníkov viacero nevšedných lákadiel.

Hyundai v halách nehľadajte

Ak sa rozhodnete nitriansky autosalón navštíviť, Hyundai tento rok vo výstavných halách jednoducho nenájdete. Prečo je tomu tak?

Po pandémii, ktorá na niekoľko rokov zasiahla naše plány v oblasti podujatí a výstav, sme sa rozhodli prísť tento rok do Nitry s úplne novým konceptom. Naše vozidlá nevystavujeme staticky vo výstavných halách, pretože zákazníci ich môžu obdivovať celoročne až v tridsiatich autorizovaných predajniach Hyundai po celom Slovensku. Na autosalóne sa preto predstavíme s interaktívnym stánkom pod holým nebom, aby sme mohli našim hosťom poskytnúť dynamické zážitky a osobnú skúsenosť s našimi vozidlami a značkou,“ hovorí o inovatívnom prístupe Marek Kopča, marketingový a PR riaditeľ Hyundai Slovensko.

Elektrizujúca výstavná premiéra novej KONA Electric

Na čo sa teda návštevníci nitrianskeho autosalónu môžu na stánku Hyundai tešiť? Hlavnou hviezdou je úplne nová KONA Electric, ktorá sa verejnosti predstaví v slovenskej výstavnej premiére. Ľudia si ju budú môcť detailne obzrieť, posadiť sa do nej a získať zaujímavé informácie o tomto novom modeli, vrátane funkcie Vehicle-to-Load (V2L). Vďaka nej sa z auta stáva pojazdná power banka, ktorá je cez vonkajšiu zásuvku s napätím 230 V pripravená na nabíjanie a prevádzku elektrických zariadení s výkonom až do 3 000 wattov.

Zážitok na testovacích jazdách s novinkami

Veľkým lákadlom je aj flotila vozidiel, ktoré si návštevníci môžu vyskúšať na testovacej jazde. V ponuke nechýbajú obľúbené modely ako BAYON a TUCSON, najčerstvejšia novinka – úplne nová KONA s benzínovou 1,6-ťkou a výkonom takmer 200 konských síl, ale ani elektrické hviezdy IONIQ 5 a IONIQ 6. Na nával záujemcov o testovaciu jazdu sa navyše teší aj ďalšia tohtoročná neprehliadnuteľná novinka, dizajnovo výrazné MPV STARIA.

Zábava a darčeky nielen pre dospelých

Hyundai si pre návštevníkov svojho stánku pripravil aj milé darčeky. Detičky sa môžu tešiť na balóniky, pexeso alebo bublifuk, absolventi testovacích jázd získajú odmenu v podobe LED baterky, originálnych Hyundai zápisníkov, diek či magnetiek. O zábavu sa postará elektrizujúci zážitok s Van de Graaffovým generátorom.

Ak sa v termíne 28.09. až 01.10. rozhodnete zavítať na AUTOSALÓN AUTOSHOW NITRA, zastavte sa aj v exteriérovom stánku Hyundai. Spoznáte novú elektrickú KONU, vyskúšate si autá na testovacej jazde, môžete sa odfotiť a na sociálnych sieťach zdieľať fotky so zážitkom z Van de Graaffovým generátorom a urobíte si radosť milými darčekmi od Hyundai.

Zdroje:hyundai.sk