AUTORIDE

Hyundai na výstave IAA Mobility 2021 predstaví svoju víziu udržateľnej mobility

Hyundai Smart Future Mobility
Novinky
Tlačová správa
Publikoval Martin  

Spoločnosť Hyundai Motor oznámila, že sa zúčastní na výstave IAA Mobility 2021, ktorá sa koná v dňoch 6. až 12. septembra 2021 v nemeckom Mníchove. Na tomto podujatí bude Hyundai prezentovať svoje plány v oblasti mobility budúcnosti a odhalí tiež podrobnosti o svojej ceste k uhlíkovej neutralite. Kľúčoví predstavitelia značky predstavia svoje pohľady na smerovanie spoločnosti počas interaktívnych prezentácií od 09:45 SELČ v pondelok 6. septembra.

Na ceste k uhlíkovej neutralite

Hyundai je nielen výrobcom automobilov s jedným z najširších sortimentov elektrifikovaných pohonných jednotiek na trhu, ale v posledných rokoch sa z neho stal aj poskytovateľ riešení pre inteligentnú mobilitu. Spoločnosť to dosiahla vďaka významným investíciám do mobility budúcnosti, vrátane batériových elektrických vozidiel (BEV), elektrických vozidiel s palivovými článkami (FCEV) a autonómneho riadenia.

Na výstave IAA 2021 v Mníchove predstaví Hyundai ďalšiu fázu svojej budúcej vízie spoločnosti, vrátane svojich plánov na ceste k uhlíkovej neutralite.

Prenos z IAA aj digitálne

Návštevníci stánku Hyundai a diváci, ktorí budú mať možnosť sledovať prenos z vystúpenia popredných predstaviteľov značky Hyundai digitálne, sa dozvedia, ako bude Hyundai v budúcnosti využívať svoje BEV a FCEV technológie. Spoločnosť tiež odhalí podrobnosti o svojich plánoch poskytovať nové riešenia a mobilitu pre ekologickejší životný štýl v súlade so svojou víziou „Progress for Humanity“.

Tlačová konferencia Hyundai Motor IAA 2021 sa uskutoční 6. septembra 2021 v stánku spoločnosti v hale A1 o 09:45 SELČ. Priamy prenos z podujatia bude k dispozícii aj médiám a širšej verejnosti prostredníctvom webovej stránky Hyundai Motor Europe (odkaz bude aktivovaný pred tlačovou konferenciou Hyundai Motor IAA 2021).

Čo je IAA

Medzinárodný autosalón Nemecko (IAA Mobility) je najväčší svetový autosalón. Zástupcovia spoločnosti, priemyslu a politiky prezentujú a diskutujú o svojich víziách a perspektívach udržateľnej mobility. Tento rok sa koná 69. ročník a koná sa v Mníchove od 6. do 12. septembra.

Tagy:Hyundai