AUTORIDE

Hyundai na CES 2022 predstaví víziu neobmedzenej mobility prostredníctvom robotiky a metaverza

Novinky
Tlačová správa
Publikoval Martin  

Spoločnosť Hyundai Motor Company na tchnologickom veľtrhu CES 2022 v USA predstaví svoju budúcu víziu robotiky a metaverza v rámci nosnej témy „Expanding Human Reach“ (v preklade Rozširovanie ľudského dosahu/možností). Tlačová konferencia Hyundai sa uskutoční 4. januára 2022 (o polnoci zo 4. na 5. januára stredoeurópskeho času) a bude vysielaná aj naživo prostredníctvom YouTube kanála spoločnosti:

https://www.youtube.com/user/HyundaiWorldwide.

Na jednom z najprestížnejších technologických veľtrhov na svete, CES 2022, bude Hyundai Motor informovať o tom, ako jeho aktivity v oblasti robotiky povedú k posunu paradigmy smerom k budúcej mobilite, ktorá prekročí rámec tradičných dopravných prostriedkov a naplní túžbu ľudstva po neobmedzenej slobode pohybu.

V rámci nosnej témy nazvanej „Expanding Human Reach“ sa Hyundai podelí o svoju víziu toho, ako robotika skompletizuje metaverzum tým, že prepojí virtuálny svet s realitou ako médium a nakoniec prípadne aj prekoná fyzické obmedzenia pohybu týkajúce sa času a priestoru.

Hyundai tiež predstaví svoju novú platformu robotických modulov PnD (Plug & Drive) v rámci novej koncepcie Mobility of Things (MoT, v preklade mobilita vecí), ktorej cieľom je poskytnúť mobilitu vo všetkom – od tradične neživých predmetov až po komunitné priestory.

Návštevníci podujatia CES 2022 budú môcť navštíviť výstavný stánok spoločnosti Hyundai, ktorý im ukáže, ako možno zlepšiť mobilitu v reálnom svete pomocou robotov, a ponúkne pohľad na budúcu robotickú spoločnosť, ktorá umožní presuny medzi virtuálnym a skutočným svetom.

Hyundai tiež vystaví svoju produktovú radu robotov, vrátane nedávno odhaleného Mobile Eccentric Droid (MobED), ako aj robotov Spot® a AtlasTM od Boston Dynamics. Ukážky robotiky a tanečné programy budú prezentované aj vo výstavnom stánku Hyundai Motor v Las Vegas Convention Center, West Hall #5818, od 5. do 8. januára 2022.

Tagy:Hyundai