AUTORIDE

Hyundai na Autosalóne elektromobilov s kompletným portfóliom, testovacími jazdami a zaujímavými prednáškami

Hyundai Ioniq
Novinky
Tlačová správa
Publikoval Denis  

V dňoch piatok 24.01.2020 až nedeľa 26.01.2020 sa v bratislavskom nákupnom centre Bory Mall koná Salón Elektromobilov 2020. Ide o prvú akciu na Slovensku venovanú čisto elektrifikovaným vozidlám. Hyundai si pre návštevníkov pripravil viacero zaujímavých aktivít: vystavené bude aktuálne portfólio elektrifikovaných vozidiel Hyundai, možnosť vyskúšať si jazdu na elektrických modeloch KONA a IONIQ a získať viac informácií o vodíkovom pohone či vízii značky Hyundai do roku 2025.

Hyundai s modelmi KONA a IONIQ

Slovenské zastúpenie automobilky Hyundai sa predstaví na Autosalóne Elektromobilov so svojou flotilou vozidiel KONA Hybrid, KONA Electric, IONIQ Plug-in hybrid a IONIQ Electric. Potenciálni zákazníci ale aj bežní návštevníci tak majú možnosť bližšie sa zoznámiť s elektrifikovanými modelmi značky Hyundai.

Okrem statickej prezentácie si ľudia môžu jazdu na elektrických vozidlách aj vyskúšať. Hyundai pripravil pre záujemcov možnosť otestovať elektrický IONIQ a elektrickú KONU. A každý, kto testovaciu jazdu absolvuje, získa aj malé prekvapenie.

Hyundai o vodíku aj svojej vízii

Okrem vystavených vozidiel a testovacích jázd sa zástupcovia Hyundai Slovensko predstavia v diskusnej časti Salónu Elektromobilov. V sobotu 25.01. o 14.00 ponúknu svoj názor na otázku, či je budúcnosť mobility ukrytá vo vodíkovom pohone. A v nedeľu 26.01. o 15:00 Hyundai priblíži svoju odvážnu víziu do roku 2025.

Všetky informácie o e-mobiloch Hyundai a možnosť zarezervovať si testovaciu jazdu nájdu návštevníci v stánku Hyundai, v ktorom sú pripravené prezentačné materiály a školení poradcovia. Viac informácií o podujatí Autosalón Elektromobilov 2020 nájdete na www.e-salon.sk.