AUTORIDE

Gumové pásy prvej triedy pre vaše bagre

Stavenisko
Novinky
Publikoval Denis  

Pneumatiky klasického štvorkolesového vozidla patria k jeho najdôležitejším častiam. Niektoré druhy strojov a motorových vozidiel sa ale používajú v podmienkach, kde je terén veľmi nesúrodý a náročný. V takýchto prípadoch je vhodné mať vybavený pohon stroja špeciálnymi gumovými pásmi, ktoré majú vynikajúce vlastnosti a zaistia jeho prevádzku aj v tých najťažších podmienkach.

Kvalitné gumené pásy sú vyrobené z prírodného kaučuku. Majú veľmi dobré vlastnosti z hľadiska odolnosti proti opotrebeniu, roztrhnutiu a proti rozpadu. Adhézia medzi gumovým a oceľovým rámom je veľmi silná, výmena je pohodlná, zaručená dlhá životnosť a použitie pre rôzne vozidlá, ako sú napríklad bagre alebo vozíky.

Ak si chcete dobrý pohon vašich strojov poistiť práve takýmto kvalitným vybavením, nezabudnite sa obrátiť na špecializovaný predajcov alebo výrobcov, ktorí vám vedia poskytnúť kompletný servis.

Dôležitý sortiment pre stavebné stroje

Nielen vo firme, ale aj na stavbe domu sa s takýmito pásmi určite stretnete. Ich hlavnými prednosťami sú

  • maximálna odolnosť;

  • vysoká kvalita;

  • dostupnosť;

  • a spoľahlivosť.

Odolávajú vysokému napätiu a tlaku a dokážu pracovať bez veľkého narušenia terénu. Za celou pevnosťou „stojí“ neprerušované pozinkované lano vo vnútri pásu. Nesmierne dôležitý je aj spomínaný prírodný kaučuk, ktorý zaisťuje vyššiu odolnosť.

Gumové pásy dodajú vašej práci švih a silu. Postarajú sa o vykonávanie potrebných úkonov aj v tých najťažších podmienkach, a to všetko pri výbornom pomere ceny, výkonu a kvality.

Zvoľte si preto riešenie, ktorému môžete dôverovať a silu, s ktorou dokážete „operovať“ v akomkoľvek prostredí a teréne. Gumové pásy od značiek svetoznámych výrobcov sa o vaše stroje určite postarajú.