AUTORIDE

GPS monitoring láka stále viac podnikateľov

GPS
Novinky
Publikoval Denis  

Firemné automobily sú neodmysliteľnou súčasťou nadnárodných spoločností, ale aj malých firiem. Viaceré podnikateľské subjekty ale zaznamenávajú zvýšenie nákladov na zabezpečenie firemných vozidiel. Z veľkej miery k tomu prispieva aj fakt, že mnohí zamestnanci firiem, ktorí majú k dispozícii firemné automobily, ich využívajú aj na súkromné účely. Predĺženie trasy tak automaticky znamená navýšenie nákladov.

Práve z tohto dôvodu sa podnikatelia rozhodli zabrániť zneužívaniu firemných vozidiel. Jednou z možností je zaobstaranie si GPS monitoringu.

Obsah

TSS Group

Na Slovensku nájdete skúsených predajcov a výrobcov GPS monitoringu, ktorí sú najlepší vo vývoji a predaji monitorovacích zariadení. Jedným z nich je spoločnosť TSS Group pôsobiaca v Dubnici, v Bratislave, ale i v Košiciach. Na trhu pôsobia už neuveriteľných desať rokov a za tie roky si získali spokojných zákazníkov, ktorí produkty a služby tejto spoločnosti odporúčajú.

Ak potrebujete dobrý GPS lokátor, práve TSS Group vám ho ponúkne. Ponúkajú GPS monitoring nielen pre firmy, ale aj pre súkromné osoby.Prostredníctvom satelitov dokážu monitorovať nielen osobné vozidlá, ale aj nákladné vozidlá, pracovné vozidlá, poľnohospodárske stroje, osoby, plavidlá, ale aj motocykle.

Prečo sa rozhodnúť pre GPS monitoring?

Pre GPS monitoring vám odporúčame rozhodovať sa najmä pre to, aby ste mali prehľad o tom, kde sa firemné vozidlá, ale aj osoby nachádzajú. Získate tak prehľad o všetkých firemných autách a zamestnancoch bez toho, aby ste si to museli ísť skontrolovať osobne. GPS monitoring sa obsluhuje cez web rozhranie buď prostredníctvom internetu alebo určenej mobilnej aplikácie. Máte tak možnosť zistiť nielen kde sa vozidlo/osoba nachádza, ale aj jeho stav, rýchlosť, smer jazdy, ale aj dĺžku státia.

Výkonný GPS tracker od TSS Group má množstvo výhod, ktoré ako firma jednoznačne oceníte.Okrem monitoringu vozidiel systém generuje knihu jázd. Zamestnanci tak budú ušetrení od ručného vypisovania knihy jázd.