Fuel Shark Saver alebo tiež zázračná vecička, ktorá iba sľubuje úsporu paliva a navýšenie výkonu

Tachometer
Zaujímavosti
Publikoval Denis

V dnešnom článku si posvietime na "zázračný" produkt Fuel Shark Saver, ktorý sľubuje navýšenie výkonu a úsporu paliva až o 75 %. Výrobcovia tvrdia, že s Fuel Shark Saverom ušetríš nielen peniaze, ale aj životné prostredie.

Tentro produkt je zložený z prípojky do zapaľovača, dvoch káblikov, plastového obalu a žiarovky, ktorá svieti cez modrý plastový obal. Tento "inovatívny" a "revolučný" produkt má fungovať tak, že ho jednoducho zapojíš namiesto zapaľovača.

Fuel Shark Saver vraj optimalizuje a zlepšuje výkon elektrického okruhu automobilu, čím vytvára stabilné napätie a vďaka tomu zabezpečuje, že sa sviečky zapaľujú rýchlejšie, čo má za následok lepšie spaľovanie, vyšší výkon a predovšetkým nižšiu spotrebu paliva.

Výhody produktu Fuel Shark Saver, ktoré udáva výrobca:

  • nižšia spotreba až o 75%

  • zvýšený výkon

  • vyváženie elektrického systému

  • dlhšia životnosť autobatérie

  • ľahká inštalácia zapojením

  • dostupná cena

  • ZARUČENÉ VÝSLEDKY

Aby sme ti podali pravdivé informácie, zakúpili sme si tento produkt a vyskúšali ho. Inštalácia tohoto zariadenia je veľmi jednoduchá, presne tak ako udáva výrobca. Stačí ho vybrať z obalu a zapojiť v automobile namiesto zapaľovača. Ihneď po zapojení by sa mali prejaviť výrazne zmeny v úspore paliva a zvýšení výkonu.

My sme si tento produkt otestovali v automobile Seat Ibiza, s motorizáciou 1.4 16v 63 kW. Pred použitím produktu Fuel Shark Saver sa naša dlhodobá spotreba pohybovala v priemere 6 litrov na 100 km.

Po otestovaní dlhodobej spotreby tohoto autíčka, sme sa však rozhodli zmerať spotrebu po zapojení tohoto "zázračného" zariadenia. Ihneď po zapojení Fuel Shark Saveru uvidíš výrazné zmeny, no týka sa to výhradne interiéru, ktorý je osvetlený na modro pomocou žiarovky nachádzajúcej sa v tomto zariadení. Spotreba automobilu sa aj po zapojení tohoto "zázračného, inovatívneho a revolučného" zariadenia pohybovala na rovnakej úrovni, čiže na 6 litroch na 100 km a o žiadnom navýšení výkonu sa nedá ani len hovoriť.

Stručne a jednoducho povedané, po zapojení tejto hlúposti ide autíčko rovnako ako predtým, jedinou zmenou (ktorú som spomínal) je, že v interiéri svieti modrá žiarovka.

Výrobca tvrdí, že Fuel Shark Saver funguje na akomkoľvek automobile využívajúcom akékoľvek palivo. Hneď na to však tvrdí, že Fuel Shark Saver stabilizuje elektrický systém v automobile a tým zabezpečí, že sa sviečky zapaľujú rýchejšie. Sám seba sa však pýtam, odkedy má vznetový motor zapaľovacie sviečky? Niet pochýb, že tento odpad, ktorý nazýva výrobca Fuel Shark Saver, je len ďalšia vecička, pomocou ktorej z nás chcú vytiahnuť peniaze.

Osobne však ľutujem človeka, ktorý si tento produkt kúpil s myšlienkou, že mu táto hlúposť naozaj ušetrí palivo a zvýši výkon.

Veľmi zábavné sú však recenzie tohoto produktu od podplatených ľudí, na stránke predajcu Fuel Shark Saveru. Tu je pár príkladov:

  1. Majiteľ servisu a obchodu s náhradnými dielmi"Spočiatku som Fuel Shark Saveru neveril, no ihneď ako som ho vyskúšal, spotreba môjho automobilu klesla z 5,6 litra na 2,2 litra."

  2. Majiteľ dodávky Mercedes"Po zapojení tohoto úžasného produktu sa moja spotreba pohybuje pod 2 litre na 100 km."

  3. Bežný majiteľ automobilu"Spočiatku som Fuel Shark Saveru neveril, no ihneď ako som ho vyskúšal, spotreba môjho automobilu klesla z 5 litrov na 2,8 litra na 100 km."

Zamyslite sa ľudia, keby táto vecička (ako aj mnoho podobných) fungovala, montovala by ju každá automobilka do svojích automobilov už od výroby. Pokiaľ si však tvrdohlavý a naďalej si myslíš, že tento nezmysel funguje a túžiš po modrej led žiarovke zapojenej do zapaľovača, ktorá ťa výjde minimálne na 40 euro, vrelo ti ju doporučujem. Sám totiž zistíš, že si sa nechal oklamať, a že si mohol tieto peniaze utratiť na niečo úplne iné.