Defender spustí účet na tiktoku v spolupráci s britským hudobným priekopníkom kanom

Defender
Novinky
Tlačová správa
Publikované

Vyvesenie vlajky: hudobník a herec Kano poskytne úvodný soundtrack k účtu Defender TikTok

Defender mieri spustením svojho oficiálneho účtu na sieti TikTok v spolupráci s priekopníckym britským rapperom, skladateľom a hercom Kanom na nové územie.

  • Priekopnícke partnerstvo: Nový účet Defender TikTok spustil svoju prevádzku v rámci exkluzívnej spolupráce s britským hudobným priekopníckom, umelcom a hercom Kanom

  • Digitálna komunita: Prvé príspevky na novom účte Defender TikTok stelesňujú značku Defender a využívajú inšpiráciu prostredníctvom hudby

  • Autentická inovácia: Účelný dizajn a jedinečné schopnosti vozidiel značky Defender umožňujú klientom obsiahnuť nemožné

  • Verní followeri: Ak sa chcete pripojiť k značke Defender na TikToku, zamierte sem: www.tiktok.com/@defender

Defender, známy jedinečnými schopnosťami a výnimočnými terénnymi dobrodružstvami, teraz skúma hudobný svet, s ktorým má veľa spoločného. Rovnako ako najlepšia hudba, aj Defender sa zameriava viac na maximálny zážitok a menej prejdenú cestu. Toto spojenie prehĺbi oficiálny nový účet na sociálnej sieti TikTok.

„Defender je ikona, ktorej korene siahajú až na úplný začiatok segmentu, ktorý teraz definuje. Ako hudobník sa snažím byť čo najreálnejší a inovovať podobným spôsobom, aby som sa mohol do tejto cesty vžiť. Navyše, Defender je dnes významnejší ako kedykoľvek predtým a je úplne nezameniteľný – čo je druh umeleckého vyjadrenia, o ktorý sa vo svojej vlastnej hudbe snažím aj ja,“ uviedol hudobník a herec Kano.

Nový účet na TikToku sa snaží inšpirovať klientov vozidiel značky Defender, o ktorých je známe, že majú veľkú vášeň pre hudbu a to prostredníctvom inovatívnej spolupráce s renomovanými umelcami, ako je Kano. Debutové spojenie predstavuje inovatívneho umelca spolu s modelom Defender 90, ktorý predvádza svoj autentický, účelný dizajn a nezameniteľnú redukovanú siluetu.

Spustenie kanála Defender na sieti TikTok zároveň znamená, že značka, paralelne s komunitou vlastníkov vozidiel značky Defender, vytvorí aj novú digitálnu komunitu. Kano má autentický a inovatívny prístup a v britskom hudobnom priemysle patrí k priekopníkom. Účet Defender prinesie inšpiráciu a spojenie s úplne novou skupinou ľudí, pričom očarí obsahom vytvoreným len pre nich. Kano, držiteľ viacerých ocenení a model Defender 90 uvádzajú tento príchod na trh ako Defender pre novú generáciu – dokonalú kombináciu výkonu a účelu.

Korene značky Defender siahajú až k pôvodnému modelu Land Rover z roku 1948 a časom sa vyvinula na jedného z najschopnejších a najuznávanejších výrobcov vozidiel s pohonom 4 × 4 na svete. Modely vznikajú tak, aby brázdili krajinu, dobyli akékoľvek prostredie a umožnil klientom užiť si ich výnimočnosť s nekonečnými možnosťami.

„Defender a hudba môžu odomknúť silné emócie a inšpirovať celé komunity, aby išli vlastnou cestou, objavili nové cesty a vydali sa za dobrodružstvami. Spustenie nášho nového účtu s Kanom, priekopníkom, ktorý pomáha formovať hudbu v Spojenom kráľovstve a patrí k vzorom v tomto odvetví, je pre značku Defender vhodným spôsobom, ako debutovať na sieti TikTok,“ dodal Mark Cameron, výkonný riaditeľ značky Defender.

Defender ponúka vhodnú konektivitu. Všetky modely značky Defendery majú vo výbave vysoko cenený informačno-zábavný systém Pivi Pro od JLR, ktorý sa ovláda prostredníctvom intuitívneho 11,4-palcového dotykového displeja na palubnej doske.

Pivi Pro štandardne1 podporuje bezdrôtové rozhranie Apple CarPlayTM . Jednoduché streamovanie hudby podporuje aj bezdrôtové rozhranie Android Auto®. S ponukou výkonných a inovatívnych systémov ozvučenia Meridian predstavuje Defender dokonalé miesto na streamovanie hudby akéhokoľvek žánru a na ponorenie sa do zvukového zážitku.

Vstavané aplikácie ako napríklad Spotify zároveň znamenajú, že klienti si jednoduchým ťuknutím na obrazovku so svojou obľúbenou hudbou môžu vychutnať vytvorené playlisty, takže ich majú na dosah ruky, alebo si ich spustia pomocou jednoduchého hlasového príkazu. Schopnosť aktualizácie softvéru Over The Air znamená, že Defender je vždy aktuálny, zatiaľ čo jeho vyhotovenie s dvomi eSIM kartami poskytuje vynikajúcu konektivitu.

Značka Defender predstavuje celú off-roadovú rodinu pozostávajúcu z modelov s karosériami 90, 110 a 130, s možnosťou vybavením dvomi až ôsmimi sedadlami a s presvedčivým výberom výkonných a úsporných pohonných jednotiek, vrátane plug-in hybridných a mild-hybridných verzií. Vďaka tomu sa modely značky Defender prispôsobia každej situácii a umožňujú klientom využiť každú príležitosť a prostredie.