AUTORIDE

Defender Octa: Nový vysoko výkonný hrdina

DEF_OCTA_25MY_TEASE_1
DEF_OCTA_25MY_TEASE_1
DEF_OCTA_25MY_TEASE_3
DEF_OCTA_25MY_TEASE_2
Novinky
Tlačová správa
Publikované 

Originálna britská dobrodružná značka Defender predstaví v roku 2024 nového vysoko výkonného hrdinu do každého terénu: Nový model Defender OCTA.

  • Britská dobrodružná značka Defender predstaví v roku 2024 nového vysoko výkonného hrdinu vhodného do každého terénu

  • Nový Defender OCTA bude najvýkonnejším Defenderom v histórii s pohonom V8 Twin Turbo

  • Odpruženie 6D Dynamics s ovládaním pozdĺžneho aj priečneho nakláňania prináša vynikajúci výkon v každom teréne

  • Nová charakteristická grafika inšpirovaná diamantmi ozdobí všetky budúce vlajkové modely Defender

  • Séria podujatí Defender Elements predstaví potenciálnym klientom exkluzívnu ukážku schopností modelu Defender OCTA

  • Klienti, ktorí sa zaujímajú o prvé predstavenie modelu Defender OCTA, môžu teraz kontaktovať svojho predajcu, prípadne navštíviť stránku www.landrover.com/defender

Nová vlajková loď značky Defender bude najodolnejším, najschopnejším a najluxusnejším modelom v modelovom rade, ktorý zavedie značku na nové územie.

Defender OCTA bude poháňať mild-hybridný benzínový motor V8 Twin Turbo a v spojeníso špičkovým vzduchovým odpružením 6D Dynamics umožní extrémny výkon vo všetkých terénoch.

Funkcia 6D Dynamics, ktorá sa prvý raz predstaví v modeli značky Defender, poskytne modelu Defender OCTA jedinečný rozsah schopností, pohodlia a pokoja, a to či už na ceste, alebo v teréne.

Hydraulicky prepojená technológia 6D Dynamics obsahuje inovatívny systém ovládania pozdĺžneho aj priečneho nakláňania, ktorý umožní modelu Defender OCTA udržiavať takmer vyrovnanú polohu karosérie počas zrýchľovania, brzdenia a zatáčania na ceste, pričom zároveň v najnáročnejších terénoch maximalizuje nezávislé zdvihy odpruženia kolies a kríženie náprav.

Osemstenný tvar diamantu, ktorý odráža luxusné vlastnosti vozidla, inšpiruje nový názov OCTA – diamant je najtvrdšia prirodzene sa vyskytujúca látka na Zemi, známa svojou vzácnosťou.

Nová diamantová grafika symbolizuje vlajkový model značky Defender. Vyznačuje sa množstvom vnútorných a vonkajších komponentov, vrátane lesklého čierneho diamantu na opracovaneja opieskovanej titánovej plakete na každej prístrojovej doske modelov Signature Graphic. Voľbana titán padla pre jeho pevnosť a odolnosť voči živlom, ktorou sa vyznačuje v prirodzenom stave.

Mark Cameron, výkonný riaditeľ značky Defender: „Názov OCTA a podpisová grafika Defender reprezentujú silu, pružnosť a príťažlivosť vozidla, inšpirované diamantovo tvrdými luxusnými vlastnosťami vozidla. Nová charakteristická grafika je obzvlášť významná, pretože ju prvýkrát uvidíte na modeli Defender a následne podľa nej spoznáte všetky vlajkové modely Defender v budúcnosti.

Defender OCTA prechádza najkomplexnejším vývojovým procesom v histórii značky. Od snehu a ľadu vo Švédsku, cez dubajskú púšť, asfalt na okruhu Nürburgring, až po moabské skaly.

Pred úplným odhalením koncom tohto roka dostanú potenciálni klienti pozvánku na exkluzívne ukážky v rámci novej globálnej série Defender Elements. Klienti, ktorí majú záujem o registráciuna prvé predstavenie modelu Defender OCTA, môžu teraz kontaktovať svojho predajcu Defender.