AUTORIDE

Bugatti zvoláva svoj najnovší model Chiron

Bugatti Chiron
Novinky
Publikoval Denis  

Bugatti Chiron je bez pochýb auto, ktoré je vyrobené za tých najlepších podmienok a na naozaj vysokej úrovni, čoho dôkazom je aj fabrika ako z rozprávky. Každopádne nikto nie je neomylný a vyzerá to tak, že aj majster tesár sa raz utne - Bugatti momentálne zvoláva 47 modelov Chiron z dôvodu chybných zvarov na držiakoch sedačiek.

Bugatti sa postará o výmenu chybných sedačiek na vlastné náklady, pričom sa postará aj o bezplatnú prepravu auta, ktorú s každým majiteľom osobne dohodne pridelená osoba. Bugatti upozorňuje, že oprava sa síce nemusí javiť ako závažná, no v prípade rýchlosti cez 400 km/h je dôležité, aby bolo auto naozaj bezchybné.

Chiron však nie je jediné hyperauto, ktoré čelilo zvolávaniu. Minulý rok sa o zvolávaciu akciu postaral Pagani s modelom Huayra z dôvodu chybných airbagov, ktoré mohli kedykoľvek vystreliť a v roku 2014 to bol Koenigsegg, hoci išlo iba o jeden jediný model Agera v USA. To len dokazuje, že žiadne auto nie je vyslovene bezchybné, aj keď jeho cenovka dosahuje takmer 3 milióny eur.