Autodiely v Žiline nájdete v novej predajni. PDM autosúčiastky sa vrátia k svojim koreňom

Nová prevádzka PDM
Novinky
Publikoval Martin

Predaj automobilov sa napriek súčasnej situácií značne obmedzil, no o jazdené autá je neustále záujem. Na udržiavanie a prevádzku akéhokoľvek auta je potrebný pravidelný servis, v prípade starších jazdeniek môže ísť často aj o akútnu záležitosť. V každom prípade sa však s údržbou auta často spája zaobstaranie autodielov.

Niektorí túto záležitosť nechávajú na servis, iní majú veci radi pod kontrolou a autodiely si vyberú sami, prípadne si dokonca zrealizujú servis vo svojej garáži na vlastnú päsť. Pri starších jazdenkách častokrát zohráva hlavnú rolu cena, no záruka, rýchlosť dodania či kvalita môžu rozhodnúť o tom, v ktorej predajni zákazník autodiely nakúpi.

Obsah

Rodinná firma PDM Autosúčiastky zo Žiliny by o tom vedela povedať svoje, nakoľko sa predaju autodielov venuje už takmer 30 rokov. Začínali už v deväťdesiatych rokoch a boli medzi prvými predajňami autodielov v meste. Pre mimoriadne pozitívne hodnotenia a skúsenosti zákazníkov sa nemožno čudovať, prečo sa tejto firme darí.

Nová prevádzka PDM

/>

>Prevádzka sa opäť vráti na Bratislavskú ulicu v Žiline a teda na rovnakú ulicu, kde kedysi majitelia začínali a fungovali počas 10 rokov. Tentoraz však zákazníci nájdu nové priestory oproti kontajnerovému prekladisku, no nakúpiť autodiely môžu aj z pohodlia svojho domova.

src="https://autoride.fra1.cdn.digitaloceanspaces.com/assets/82836ce0-85c8-11eb-a0c2-81d024e118e9/850px.jpg" alt="nová prevádzka pdm" title="Nová prevádzka PDM" uuid="84ac0bc8-6b6c-480f-ad24-2c9c69ace118" author="PDM" attribution="" license="" source="https://www.pdmauto.sk/">/>

>Na e-shope si totiž môžete vyhľadať konkrétne diely na svoje vozidlo a objednávku následne skontrolovať podľa čísla VIN, aby bola zaručená kompatibilita. Samozrejmosťou je možnosť nechať si poslať autodiely domov, no vybrať si ich môžete aj na predajni. Väčšina zákazníkov oceňuje najmä rýchlosť dodania, čo dokáže výrazne skrátiť dobu na servis, pokiaľ sa pri oprave vyskytnú problémy, alebo je potrebné doobjednať ďalšie súčiastky.

>„Ponúkame kompletný sortiment autodielov - filtre, brzdové kotúče a doštičky, spojky, tlmiče, výfuky, katalyzátory, sviečky, podvozkové diely, oleje, autožiarovky a mnohé ďalšie. V ponuke máme autodiely pre všetky najpredávanejšie autá a väčšinu z nich vieme dodať už aj na druhý deň,“ hovorí majiteľ Marcel Dlugoš.

>Pozitívnymi reakciami okrem rýchlosti dodania zákazníci nešetrili ani v prípade kvality, komunikácie či poradenstvu personálu, ako aj veľkým výberom rôznych autodielov a produktov.

>„Náhradné diely dodávame od rôznych výrobcov, známych i menej známych, aby si cenovo mohol vybrať každý zákazník. Zákazníkov radi privítame aj v našej kamennej predajni v Žiline, kde majú možnosť osobného prevzatia internetovej objednávky,“ dodáva majiteľ.

>Okrem predaja autodielov aj rady a zaujímavé tipy

src="https://autoride.fra1.cdn.digitaloceanspaces.com/assets/83de6b70-85c8-11eb-9a9a-af9ce4ea41ee/850px.jpg" alt="pdm autosúčiastky" title="PDM Autosúčiastky" uuid="da68dd62-c4d9-489d-99ce-142bf7a65ae6" author="PDM" attribution="" license="" source="https://www.pdmauto.sk/">/>

>Na stránke PDM auto okrem širokého výberu autodielov nájdete sekciu s množstvom užitočných informácií, rád a tipov. Tie pomôžu pri výbere správnych komponentov či správnej údržby a starostlivosti o váš automobil.

>PDMauto.sk okrem toho svojím pozitívnym prístupom k zákazníkom získal tretie miesto a Cenu kvality súťaže Shop Roku. V prípade otázok je možné obrátiť sa na infolinku 0908 877 877 alebo emailovú adresu shop@pdmauto.sk.

>Prevádzka je otvorená aj počas lockdownu. Limitovaný je predovšetkým počet zákazníkkov na predajni a ako je teraz štandardom, vstup je povolený iba s respirátorom.

>Prejsť na Facebook PDM Autosúčiastky

>Prejsť na mapu